Kvalifikace o MS žen 2018

Kvalifikace o mistrovství světa žen 2018

Úvod

Od čtvrtka 25. 1. do neděle 28. 1. se v Praze na Roztylech koná národní kvalifikace o mistrovství světa žen 2018. Díky umístění na podzimním mistrovství Evropy vybojoval tým Anny Kubeškové postup České republiky na MS a nyní se rozhodne, který tým se stane reprezentací… (pokračování zde)

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Čtvrtek – 25. ledna

Ve čtvrtek se odehrálo první kolo vzájemných zápasů všech tří týmů. Oba své dnešní zápasy vyhrál tým Zbraslav W skipky Kamily Mulačové a dostal se tak na průběžné první místo… (pokračování zde)

Pátek – 26. ledna

Ve druhém kole vzájemných zápasů vyhrál tým Liboc 3 obě svá utkání a díky tomu postupuje přímo do finále Kvalifikačního turnaje… (pokračování zde)

Sobota – 27. ledna

V semifinále zvítězil tým Zbraslav W, který se s Libocí 3 utkal o první finálové vítězství, které nakonec vybojoval tým Anny Kubeškové… (pokračováni zde)

Neděle – 28. ledna

Až třetí finálový zápas rozhodnul o tom, že na MS bude Českou republiku reprezentovat tým Liboc 3 skipky Anny Kubeškové… (pokračování včetně vyjádření vítězné skipky zde)