Kvalifikace o svět 1 čtvrtek

25. 1. 2018

Těsnými vítězstvími se na průběžnou první příčku dostal tým Zbraslav W

Ve čtvrtek se odehrálo první kolo vzájemných zápasů všech tří týmů. Oba své dnešní zápasy vyhrál tým Zbraslav W skipky Kamily Mulačové a dostal se tak na průběžné první místo. Za nimi se drží tým Liboc 3, který porazil poslední Savonu H. V pátek se týmy opět vzájemně utkají. Tyto zápasy se odehrají ve stejném pořadí akorát na různých drahách a s odlišnou barvou kamenů. Po těchto utkáních postoupí nejlepší tým přímo do finále a zbývající dva celky si v sobotu ráno zahrají semifinále.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Ranní zápas Zbraslav W vs. Liboc 3 byl velmi vyrovnaný. Týmy uhrály nanejvýš dvojku ve výhodě a každý z nich jednou ukradnul jedničku. Napínavý extraend vyhrál bez výhody tým Zbraslav W a zvítězil tak 9:8.

Tým Liboc 3 si v poledním zápase vylepšil bilanci když nad Savonou H zvítězil jednoznačně 9:2 již po osmém endu.

Čtvrteční program uzavřel zápas Savony H a Zbraslavi W. Ze začátku se utkání vyvíjelo jednoznačně, když Savona v polovině vedla 3:1, včetně dvou ukradených jedniček. Přestávka však Zbraslavi vlila novou krev do žil, když v následujících endech ukradla jedničku a dvojku a tím otočila utkání na 4:3. Tým Kamily Mulačové si vítězství v napínavé koncovce již nenechal vzít a zvítězil poměrem 6:5.

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024