Kvalifikace o svět 2 pátek

26. 1. 2018

Tým Anny Kubeškové postupuje přímo do finále

Ve druhém kole vzájemných zápasů vyhrál tým Liboc 3 obě svá utkání a díky tomu postupuje přímo do finále Kvalifikačního turnaje. Zbývající dva týmy, tedy Zbraslav W a Savona H, si v sobotu od 9.30 zahrají semifinále (začátek tréninků 9.00) Vítěz semifinále se s týmem Anny Kubeškové utká ve finále. Finále se hraje na dvě vítězná utkání, první z nich začne již v sobotu od 14.30 (rozehra 14.00)

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Dopolední utkání týmů Liboc 3 (Kubešková) a Zbraslav W (Mulačová) bylo opět velmi vyrovnané. Oba týmy uhrály body ve své výhodě, Zbraslavi se však nedařilo získat v takové situaci více bodů. Tým Anny Kubeškové desátý end s výhodou za stavu 6:5 zvládnul a vyhrál poměrem 9:5.

Repríza utkání Savona H (Synáčková) – Liboc 3 (Kubešková) byla tentokrát vyrovnanější. Liboc si však celou dobu držela náskok a zvítězila 8:4.

Večerní utkání Zbraslavi W (Mulačová) a Savony H (Synáčková) začalo stejně jako včera. Savona po polovině vedla 3:1, avšak tentokrát ani po přestávce tým skipky Synáčkové nezaváhal a nakonec zvítězil 7:2. Celkem Savona H ukradla soupeřkám pět bodů ve čtyřech endech. Tyto týmy si v sobotu od 9.30 zahrají o postup do finálových bojů.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024