Pohár ČSC

 → další soutěže

 

AKTUÁLNĚ: POHÁR ČSC PRO ROK 2023 BYL ZRUŠEN 

 

 

 

 

Pohár ČSC 2022/2023

Hraje se 24. – 26. března v Jičíně.

Smíšená soutěž o putovní Pohár ČSC. Účastnit se mohou pouze týmy hrající v sezóně 2022/23 i dlouhodobou soutěž MČR mužů a žen nebo jsou v této sezóně reprezentací ČR (ve všech kategoriích).

Zatím poslední Pohár se hrál v únoru 2020. Další ročníky byly zrušeny kvůli covidu a následnému nezájmu týmů. Vítězem z roku 2020 je tým Zbraslav Klíma (L. Klíma) hrající v částečně odlišné sestavě než letos.

 

Všechny výsledky naleznete na webu vysledky.curling.cz

 

Týmová přihláška

Termín podání týmové přihlášky přes IS ČSC je 7. února 2023 (přihlašuje hlavní nebo pomocný klubový správce). Návod zde.

Do turnaje mohou nastoupit pouze týmy, které v aktuální herní sezóně hrají dlouhodobou soutěž mistrovství ČR mužů nebo žen nebo jsou reprezentačními týmy ČR pro aktuální sezónu v kategorii žen, mužů nebo vozíčkářů. Týmy účastnící se Poháru ČSC budou hrát pod názvy, pod kterým nastupují do MČR. Týmy reprezentací budou hrát pod označením, které jim bude přiděleno pořadatelem.

 

Startovné

Termín platby je 7. února 2023. Startovné: 3000 Kč. Platí se s variabilním symbolem, který hlavní nebo pomocný klubový správce vygeneruje v IS ČSC. (případně je možné zaplatit hotově na sekretariátu ČSC).

 

Soupiska

Termín vložení jmenné turnajové soupisky do IS je 3. března 2023. Provede týmový správce (který je klubem určen při vzniku týmové přihlášky). Hlavní nebo pomocný klubový správce pak soupisku v IS potvrdí.

Jmenná soupiska musí obsahovat minimálně 3 hráče s platnou lékařskou prohlídkou. Jmenná soupiska může být rozšířena o max. 2 hráče kteří nejsou na sezónní soupisce týmu. Hráč může nastoupit pouze za jeden tým. Dopsání dalšího hráče s platnou lékařskou prohlídkou je možné kdykoliv, nejpozději před prvním zápasem týmu v soutěži.

 

Hostování

Není vyžadováno. 

 

Rozpis

Bude doplněn. Hraje se 24. – 26. března v Jičíně.

 

Řády a pravidla

Pravidla curlingu WCF (platná od X/2022)

Herní řád Poháru ČSC (bude vypracován po podání týmových přihlášek)

 

Pravidla pro předkládání registračních průkazů

Doporučení pro použití extenderu (pouze 1. liga a divize)

 

 

 

Partneři českého curlingu

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Curlingový Kemp TŘESK otevírá přihlašování 12. června

24. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024