Sezónu uzavře finále Star League

23. 5. 2019

Sezóna 2018/19 se uzavře finálem Star League / Juniorské a žákovské ligy. Poté bude led v roztylské hale rozpuštěn.

Během víkendu 25. / 26. května vyvrcholí Star League, tedy Juniorská a žákovská liga. Z původního počtu šesti žákovských a šestnácti juniorských týmů do finále postoupily čtyři žákovské a osm juniorských celků. Mezi žáky se představí i německý tým z krušnohorského Geisingu, v juniorech budou bojovat Slovinci z Jesenice.

Žáci si zahrají minimálně dvě sobotní kola. Dvojnásobný vítěz postoupí rovnou do nedělního finále. O druhém finalistovi se rozhodne až v neděli v poledne. Samotné finále začne v neděli v 15.20.

Ve finálovém turnaji juniorů se utká osmička juniorských týmů, včetně slovinského výběru z Jesenice. Nejkratsí cesta do finále je přes tři výhry v sobotu (vítězové ze čtyř utkání / vítězové ze dvou utkání / v sobotu večer souboj o postup přímo do finále). Jisté je, že všechny týmy si zahrají minimálně dvakrát. Nejméně úspěšná juniorská dvojice se utká v sobotu večer o sedmé místo. Další dvojice se popere o páté místo v neděli dopoledne. Napínavý bude jistě souboj o postup do finále od 11.50. Finále začne v 15.20

Soutěž bude sledovat Česká televize, která vytvoří reportáž pro Sport v regionech.

 

Rozpis všech utkání ve formátu pdf naleznete zde

 

Průběžné výsledky juniorů

Průběžné výsledky žáků

 

 

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024