Sezónu uzavře finále Star League

23. 5. 2019

Sezóna 2018/19 se uzavře finálem Star League / Juniorské a žákovské ligy. Poté bude led v roztylské hale rozpuštěn.

Během víkendu 25. / 26. května vyvrcholí Star League, tedy Juniorská a žákovská liga. Z původního počtu šesti žákovských a šestnácti juniorských týmů do finále postoupily čtyři žákovské a osm juniorských celků. Mezi žáky se představí i německý tým z krušnohorského Geisingu, v juniorech budou bojovat Slovinci z Jesenice.

Žáci si zahrají minimálně dvě sobotní kola. Dvojnásobný vítěz postoupí rovnou do nedělního finále. O druhém finalistovi se rozhodne až v neděli v poledne. Samotné finále začne v neděli v 15.20.

Ve finálovém turnaji juniorů se utká osmička juniorských týmů, včetně slovinského výběru z Jesenice. Nejkratsí cesta do finále je přes tři výhry v sobotu (vítězové ze čtyř utkání / vítězové ze dvou utkání / v sobotu večer souboj o postup přímo do finále). Jisté je, že všechny týmy si zahrají minimálně dvakrát. Nejméně úspěšná juniorská dvojice se utká v sobotu večer o sedmé místo. Další dvojice se popere o páté místo v neděli dopoledne. Napínavý bude jistě souboj o postup do finále od 11.50. Finále začne v 15.20

Soutěž bude sledovat Česká televize, která vytvoří reportáž pro Sport v regionech.

 

Rozpis všech utkání ve formátu pdf naleznete zde

 

Průběžné výsledky juniorů

Průběžné výsledky žáků

 

 

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024