Mistři ČR a další vítězové sezóny 2021 / 2022

MČR mixed doubles juniorů

Kristýna Farková / David Jakl

V této kategorii neexistuje oficiální mezinárodní mistrovství, ale za neoficiální mezinárodní soutěž se považuje turnaj NJCT.246704162 10159316247982416 3754079453148167683 n

MČR mixed doubles

Vítězi prvního kvalifikačního turnaje jsou Strnadová / Válek. Druhý kvalifikační turnaj vyhráli Zelingrová / Chabičovský. Na základě souhrnu výsledků z obou turnajů postoupilo šest párů do finále.

Finále vyhráli Julie Zelingrová / Vít Chabičovský, kteří následně reprezentovali na mistrovství světa mixed doubles 2022.

MČR žen

Soutěž složená ze tří úrovní (extraliga, 1. liga, divize). Čtyři týmy z extraligy postoupily do finálového turnaje.

Vítězem se stal tým Liboc 3 skipky Alžběty Baudyšové, který bude reprezentovat na mistrovství Evropy žen (listopad 2022).

MČR mužů

Vítězem se stal tým Zbraslav Klíma skipa Lukáše Klímy, který bude reprezentovat na mistrovství Evropy mužů (listopad 2022).

MČR žáků

Šampionát se hraje během dvou víkendů: 4. – 6.února a 19. – 20. února.

V této kategorii neexistuje oficiální mezinárodní mistrovství.

MČR juniorů

Vítězný tým bude reprezentovat na mistrovství světa juniorů B (až v lednu 2023)

MČR juniorek

MČR mixů

Mistrovství se bude hrát 25. – 27. března v Jičíně.

Vítězové budou reprezentovat na mistrovství světa mixů (podzim 2022).

MČR vozíčkářů

Ze dvou kol ligy vozíčkářů postoupily týmy do MČR vozíčkářů, které se koná 23. – 24. dubna.

MČR seniorů

Hraje se během víkendu 6. – 8. května.

MČR seniorek

Prague Classic

Jediný český turnaj Světové curlingové tour v mužské kategorii. Vítězem se stal norský tým skipa Ramsfjella. Více zde.

Mixed Doubles Prague Trophy

První turnaj Světové tour v ČR. Hraje se 1. – 3. dubna.

EJCT

Mezi juniorkami zvítězil skotský tým skipky Henderson. Juniorskou soutěž vyhrál Maďar Tatár se svým týmem. Více zde.