MČR žáků a juniorů vrcholí

11. 5. 2019

O víkendu 11. – 12. května se uzavře mistrovství ČR v kategorii žáků (do 15 let) a juniorů (do 21 let). 

První část MČR se odehrála 2. – 3. března. Nyní se v sobotu dohraje základní část a v neděli bude následovat playoff. Soutěž hraje šest smíšených žákovských týmů, šest celků juniorek a osm týmů juniorů. Z každé z těchto tří kategorií postoupí nejlepší tým přímo do finále a další dva celky čeká nedělní semifinále. Finále se bude hrát ve všech kategoriích zároveň v neděli od 15.00.

Mezi žáky obhajuje tým Ledních medvědů, který v částečně změněné sestavě hraje i letos. Třešňovka D obhajuje loňské prvenství v kategorii juniorek a daří se jim i letos, když ve čtyřech utkáních ani jednou neprohrály a drží průběžnou první příčku. Svou převahu dokazují obhájci juniorského titulu, Ledoborci Juniors, kteří mají za sebou pět zápasů bez porážky.

Kromě mistrovských titulů vítězové v juniorské kategorii navíc získají právo reprezentovat na mistrovství světa juniorů B (Finsko, prosinec 2019). Juniorky na posledním mistrovství světa B postoupily ze skupiny a skončily na deváté příčce. Juniorům se na MS nedařilo a opět skončili až na osmnáctém místě.

 
Rozpis všech utkání MČR naleznete zde.

 

Průběžné výsledky – MČR žáků

Průběžné výsledky – MČR juniorů: základní část | finále

Průběžné výsledky – MČR juniorek: základní část | finále

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024