Košťata & kameny

Košťata & kameny


Podcast Českého svazu curlingu

🎧 Poslouchejte přes vaši oblíbenou podcastovou aplikaci (SpotifyAnchor.fm, Apple Podcast, Google Podcasty) 🎧


 

sezóna 2021/22


26. května: Po šesti letech končí národní kouč Brad Askew. Jak se dostal ke koučování? Jak hodnotí uplynulé roky? Jakou vzpomínku si bude pamatovat víc než olympiádu? A co plánuje do budoucna? Pusťte si desátý díl podcastu.

8. května: Zelingrová / Chabičovský spolu poprvé reprezentovali na mistrovství světa. Vyprávění o tom, co zažili si poslechněte v devátém dílu podcastu.

17. února: Paulová/Paul se vrátili z Olympiády, kde vybojovali skvělou šestou příčku. Poslouchejte v osmém dílu podcastu.

1.  února: Paulová/Paul se ubytovali v Pekingu a jsou připraveni psát českou curlingovou olympijskou historii. Čerstvé zážitky si vyslechněte v sedmém dílu podcastu. Více o OH naleznete zde.

19. října: Tým Lukáše Klímy postoupil do olympijské kvalifikace. Jak vidí své šance? Poslouchejte v šestém dílu podcastu.

4. října: Chcete si ujasnit základy curlingu? Poslechněte si rozhovor s Jiřím Deylem, koučem a členem Soutěžní komise. Pusťte si pátý díl podcastu.

 

sezóna 2020/21


25. května: Jaké měla dvojice Paulová / Paul pocity po vybojování postupu na olympijské hry? Jak se Tomáš loučil se svým knírem? Poslechněte si ve čtvrtém dílu.

16. května: Ve třetím dílu jsme se přesunuli k dalšímu šampionátu: k mistrovství světa mixed doubles. Hosty byli čeští reprezentanti Zuzana a Tomáš Paulovi. Jiří Kalemba s nimi probral jejich ambice na šampionátu, ale konečně jsme se dozvěděli víc o kníru, který si Tomáš pěstuje.

7. května: Ve druhém dílu Jiří Kalemba zpovídal další hráčky z české reprezentace: Michaelu Baudyšovou, Alžbětu Baudyšovou a Petru Vinšovou. Řeč byla o hodnocení odehraných zápasů i žonglování.

1.května: Poslechněte si první díl v němž si Jiří Kalemba povídal s Annou Kubeškovou a Ežen Kolčevskou a atmosféře na začínajícím mistrovství světa.

podcast fin LQ

Partneři českého curlingu

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024