Košťata & kameny

Košťata & kameny


Podcast Českého svazu curlingu

🎧 Poslouchejte přes vaši oblíbenou podcastovou aplikaci (SpotifyAnchor.fm, Apple Podcast, Google Podcasty) 🎧


 

sezóna 2021/22


26. května: Po šesti letech končí národní kouč Brad Askew. Jak se dostal ke koučování? Jak hodnotí uplynulé roky? Jakou vzpomínku si bude pamatovat víc než olympiádu? A co plánuje do budoucna? Pusťte si desátý díl podcastu.

8. května: Zelingrová / Chabičovský spolu poprvé reprezentovali na mistrovství světa. Vyprávění o tom, co zažili si poslechněte v devátém dílu podcastu.

17. února: Paulová/Paul se vrátili z Olympiády, kde vybojovali skvělou šestou příčku. Poslouchejte v osmém dílu podcastu.

1.  února: Paulová/Paul se ubytovali v Pekingu a jsou připraveni psát českou curlingovou olympijskou historii. Čerstvé zážitky si vyslechněte v sedmém dílu podcastu. Více o OH naleznete zde.

19. října: Tým Lukáše Klímy postoupil do olympijské kvalifikace. Jak vidí své šance? Poslouchejte v šestém dílu podcastu.

4. října: Chcete si ujasnit základy curlingu? Poslechněte si rozhovor s Jiřím Deylem, koučem a členem Soutěžní komise. Pusťte si pátý díl podcastu.

 

sezóna 2020/21


25. května: Jaké měla dvojice Paulová / Paul pocity po vybojování postupu na olympijské hry? Jak se Tomáš loučil se svým knírem? Poslechněte si ve čtvrtém dílu.

16. května: Ve třetím dílu jsme se přesunuli k dalšímu šampionátu: k mistrovství světa mixed doubles. Hosty byli čeští reprezentanti Zuzana a Tomáš Paulovi. Jiří Kalemba s nimi probral jejich ambice na šampionátu, ale konečně jsme se dozvěděli víc o kníru, který si Tomáš pěstuje.

7. května: Ve druhém dílu Jiří Kalemba zpovídal další hráčky z české reprezentace: Michaelu Baudyšovou, Alžbětu Baudyšovou a Petru Vinšovou. Řeč byla o hodnocení odehraných zápasů i žonglování.

1.května: Poslechněte si první díl v němž si Jiří Kalemba povídal s Annou Kubeškovou a Ežen Kolčevskou a atmosféře na začínajícím mistrovství světa.

podcast fin LQ

Partneři českého curlingu

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024