Zítra startuje Finále MČR mužů a žen 2023

15. 2. 2023

Ve čtvrtek 16.2. startuje další ze série mistrovství republiky, tentokrát mužů a žen ve čtyřkovém curlingu. Na Finálový turnaj do roztylské haly se probojovaly 4 mužské a 4 ženské týmy. Hrát se bude od čtvrtku do pondělí nebo úterý v závislosti na průběhu finálového zápasu. Ten se hraje na dvě výhry.

 

Finále MČR MŽ 2023 TW

 

Herní systém Finále:

Nejprve se týmy utkají dvakrát každý s každým (od čtvrtku do neděle). Tým s nejlepším skóre postoupí rovnou do finále a týmy na druhém a třetím místě se v neděli od 16h utkají v semifinále.

V pondělí nás pak čekají zápasy o titul (od 11 a 18h). Opět se bude hrát na dvě vítězná utkání. Pokud bude po pondělních zápasech skóre 1:1, rozhodne v úterý 21.2. od 18h třetí utkání. 

 

O obhajobu titulu budou usilovat týmy Liboc 3 (Zelingrová) a Zbraslav Klíma (L. Klíma), kteří jsou našimi reprezentačními jedničkami, a tedy největšími adepty na mistrovský titul. Oba zvítězili také v roce 2020, v roce 2021 se Finále MČR kvůli covid nekonalo. 

Vítězové MČR mužů budou reprezentovat na dubnovém MS v Kanadě. 

Olympionik Tomáš Paul letos ve své královské disciplíně mixed doubles nestartoval. Podaří se mu získat titul s týmem Zbraslav OH? Přijďte se podívat! Hraje se v hale na Roztylech a vstupné je zdarma. 

 

Účastníci:

O postupujících jsme více psali zde.

Ženy: Liboc 3, Savona H, Savona M, Dion XX

Muži: Zbraslav Klíma, Kolibris NG, Kolibris 2, Zbraslav OH

 

 

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024