Ženské týmy míří do Švýcarska a Německa

11. 10. 2019

Women’s Masters Basel

Po mužském turnaji se tento víkend koná basilejský turnaj žen, kde se představí Liboc 3 (Kubešková) a Zbraslav W (Paulová). Celky jsou rozděleny do čtyř skupin po čtyřech. Po těchto zápasech postoupí čtyři týmy ze souhrnného pořadí přímo do čtvrtfinále a ještě si zahrají jedno kolo Skins game o peníze. Zbylé celky čeká ještě jedno kolo zápasů, po nichž se určí celkové pořadí a další čtveřice postoupí do čtvrfinále. Pro zbylé týmy turnaj končí.

Skins game se hrají o peníze za jednotlivé endy, nejde tolik o celkový výsledek. Skin – prize money za end – vyhraje tým s výhodou, který uhraje dva nebo více bodů anebo tým bez výhody, který ukradne aspoň jedničku. Pokud end skončí nulou anebo jedničkou pro tým s výhodou tak se přidělená částka přesouvá na další end. Na tomto turnaji se hraje šest endů, které jsou ohodnoceny na 50, 100, 100, 200, 250 a 300 švýcarských franků.

Online výsledky zde

 

Junior Challenge Cup Füssen

Ve Füssenu se utká osmnáct juniorských týmů chlapců a dívek. Každý z týmů odehraje čtyři utkání a nejlepších šest postoupí do playoff. Z českých týmů tam budou Polární lišky a juniorská reprezentace skipky Luisy Klímové.

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024