Závěr ženských soutěží a mužské divize

5. 4. 2018

K finále extraligy, které na Roztylech probíhá již od středy, se o víkendu přidá závěr ženské první ligy. Na Zbraslavi se uzavře ženská i mužská divize.

1.liga žen

Poslední dvě kola prvoligových zápasů se odehrají mezi utkáními finálového turnaje na Roztylech. Tyto souboje rozhodnou o týmech, které přímo postoupí/sestoupí a o těch, které bude ještě čekat baráž: tým na prvním místě přímo postoupí do extraligy, tým na druhé příčce si o postup zahraje baráž. Nyní je jisté, že se o toto umístění utkají Ledolamky a Kolibris 2, který má o jedno vítězství víc. Na spodním konci tabulky se rozhodne tak, že tým na osmé pozici spadne pro příští sezónu do divize, tým na sedmém místě čeká baráž o udržení. Na průběžném posledním místě jsou Ledoborky 2, na děleném předposledním místě jsou tři týmy, ale vše se může změnit a rozhodne se až v posledních zápasech. 

Průběžné výsledky zde.

Divize žen

Na Zbraslavi se v sobotu dohraje i ženská divize. Tým, který skončí na prvním místě postoupí pro příští rok, druhý tým čeká baráž o postup.

Rozpis (pdf)

Divize mužů

V neděli se odehraje na zbraslavských drahách i konec mužské divizní skupiny B. I v ní platí, že tým na prvním místě postoupí příští rok do 1. ligy a druhý celek si o postup zahraje baráž. O těchto pozicích se rozhodne mezi týmy Zbraslav M, Ledoborci Juniors a Kolibris 3.

Průběžné výsledky zde.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024