Závěr ženských soutěží a mužské divize

5. 4. 2018

K finále extraligy, které na Roztylech probíhá již od středy, se o víkendu přidá závěr ženské první ligy. Na Zbraslavi se uzavře ženská i mužská divize.

1.liga žen

Poslední dvě kola prvoligových zápasů se odehrají mezi utkáními finálového turnaje na Roztylech. Tyto souboje rozhodnou o týmech, které přímo postoupí/sestoupí a o těch, které bude ještě čekat baráž: tým na prvním místě přímo postoupí do extraligy, tým na druhé příčce si o postup zahraje baráž. Nyní je jisté, že se o toto umístění utkají Ledolamky a Kolibris 2, který má o jedno vítězství víc. Na spodním konci tabulky se rozhodne tak, že tým na osmé pozici spadne pro příští sezónu do divize, tým na sedmém místě čeká baráž o udržení. Na průběžném posledním místě jsou Ledoborky 2, na děleném předposledním místě jsou tři týmy, ale vše se může změnit a rozhodne se až v posledních zápasech. 

Průběžné výsledky zde.

Divize žen

Na Zbraslavi se v sobotu dohraje i ženská divize. Tým, který skončí na prvním místě postoupí pro příští rok, druhý tým čeká baráž o postup.

Rozpis (pdf)

Divize mužů

V neděli se odehraje na zbraslavských drahách i konec mužské divizní skupiny B. I v ní platí, že tým na prvním místě postoupí příští rok do 1. ligy a druhý celek si o postup zahraje baráž. O těchto pozicích se rozhodne mezi týmy Zbraslav M, Ledoborci Juniors a Kolibris 3.

Průběžné výsledky zde.

Curlingový kemp Třesk otevírá přihlašování 10. června

24. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024