Vítězství v 1. kvalifikačním turnaji mixed doubles vybojoval pár Hájková / Paul

15. 10. 2017

Třídenní turnaj mixed doubles vyvrcholil finálovým zápasem dvou zbraslavských týmů. Vítězem se stal tým Zbraslav H, ve složení Zuzana Hájková / Tomáš Paul, který porazil tým Zbraslav Z (Martina Strnadová / Tomáš Válek). V utkání o třetí místo byl úspěšnější pár Jana Načeradská / Radek Boháč (PLC Ledo), který poměrem 7:6 porazil Srnery (Eliška Srnská / Kryštof Tabery). Týmy Trutnov 2 a Zbraslav KO, své zápasy o 5., respektive 7. místo, bohužel naprosto vzdaly a vůbec nenastoupily…

Pár Hájková / Paul začal zápas dvěma jedničkami. Ve třetím endu se ale po řadě chyb nahromadilo mnoho kamenů za tee line z čehož dokázala dvojice Strnadová / Válek uhrát čtyřku a otočit zápas, což následně potvrdila i ukradenou jedničkou. Avšak po přestávce se týmu Hájková / Paul začalo opět dařit, posledním kamenem pátého endu Zuzana Hájková dohodila do čtyřstopového kruhu na tři body a tím vyrovnala skóre. V šestém endu dvojice Hájková / Paul donutila soupeře uhrát jen jeden bod a v následujícím endu pěkným take-outem uhrála tři body a zvítězila výsledným skóre 8:6. 

 

Výsledné pořadí, včetně bodů za umístění v turnaji:
pořadí tým   body
1. Zbraslav H Hájková / Paul 10
2. Zbraslav Z Strnadová / Válek 8
3. PLC Ledo Načeradská / Boháč 6
4. Zbraslav Srnery Srnská / Tabery 5
5. Trutnov 1 Jelínková / Mihola 4
6. Trutnov 2 Čížková / Dykes 3
7. Liboc Černá / Kubeška 2
8. Zbraslav KO Knížková / Hurtík 1

 

Body za umístění získají týmy i z 2. kvalifikačního turnaje (30.11. – 3.12.) a dle výsledného součtu postoupí nejlepších šest týmu do Finálového turnaje mixed doubles (2. – 4.3.). Díky vítězství v 1. kvalifikačním turnaji je již nyní jisté, že se ho zúčastní pár Hájková / Paul.

 

WP 20171015 17 43 07 Pro upr
Po finálovém vítězství

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024