Úvodní část MČR žáků a juniorů

7. 2. 2020

Od pátku se na Roztylech odehraje úvodní část MČR mladých hráčů. Soutěž je rozdělena do dvou věkových kategorií. Žáci (mladší 15 let) mohou hrát ve smíšených týmech. Juniorská soutěž (U21) je rozdělena na dívčí a chlapeckou část. Juniorské týmy vybojují právo reprezentovat na mistrovství světa juniorů – B (leden 2021).

Druhá část MČR je naplánována na víkend 7. – 8. března.

Celkový rozpis naleznete zde (pdf)

 

MČR žáků

Žáci mohou hrát ve smíšených týmech. Pět přihlášených celků se utká v jednom kole vzájemných zápasů. Během druhého víkendu se odehraje playoff. Nejlepší tým po základní části postoupí přímo do finále, druhý a třetí celek se ještě o postup poperou v semifinále.

Vloni vyhrály Zbraslav Polární lišky, které však již letos nastoupí v juniorské soutěži.

Online výsledky MČR žáků

 

MČR juniorů

Letos se účastní osm týmů, které se utkají stejným systémem jako žáci. Po jednom kole vzájemných zápasů bude následovat playoff složené ze semifinále pro druhý a třetí tým a finále, kam přímo postoupí vítěz základní části. Poslední utkání základní části se odehraje až 7. 3.

Titul budou obhajovat Ledoborci Juniors, kteří na následném mistrovství světa B vybojovali postup do playoff, tedy pátou příčku.

Online výsledky MČR juniorů

 

MČR juniorek

Šest dívčích týmů se utká identickým systém s jednokolovou základní část a page playoff. Všechny juniorky odehrají ještě minimálně jedno utkání během příštího víkendu.

Obhájkyně titulu Třešňovka D také vybojovaly na MS-J B postup do playoff a páté místo. Více o MS-J B si přečtěte zde.

Online výsledky MČR juniorek

 

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024