Tým Davida Šika vítězem Kolibris cupu

25. 9. 2017

MMM 3941Po pěti letech se opakovalo čistě české finále, ve kterém se i tentokrát utkaly týmy Davida Šika a Jiřího Snítila. Na rozdíl od finále v roce 2012 se letošním vítězem stal David Šik s týmem ve složení Radek Boháč, Tomáš Paul, David Havlena, Erik Šik, Milan Polívka.

„Hráli jsme velmi dobře, na úvod sezóny je pro nás 4. vítězství v turnaji, který se konal v Praze posedmnácté, milým překvapením,“ řekl David Šik, „Jsem rád že jsme si mohli poměřit síly v dobře obsazeném turnaji. Turnaje se zúčastnilo 8 národních týmů, úřadující mistryně Evropy z Ruska, národní týmy Finska, Německa a Česka které se představí také na olympijské kvalifikaci v Plzni letos v prosinci. Před námi jsou turnaje CCT v Baselu a Champéry. Děkuji organizátorům turnaje za úsilí, které vkládají do udržení vysokého standardu turnaje.“
Utkání o 3. místo svedly dvě zahraniční reprezentace. Nakonec byla úspěšnější ta německá pod vedením Alexandera Baumanna, která porazila finský tým Aku Kausteho. Vítězkami ženského finále se staly mistryně Evropy v čele se skipkou Victorií Moiseevou, které překonaly maďarský tým skipovaný Dorottyou Palancsou.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024