Star League v Brně a další část MČR mužů a žen

9. 12. 2022

O víkendu se v Praze-Roztylech hraje druhé kolo 1. ligy žen a divize mužů. V Brně startuje Star League určená pro žáky a juniory.

Star League

Druhý víkend v prosinci proběhne v brněnské hale první svazová soutěž a to juniorská a žákovská Star league. Do Brna dorazí celkem 10 týmů jak nováčků, tak zkušených curlingových hráčů. Společně se utkají na třech drahách, které se nachází v industriálním prostoru Nové Zbrojovky. Akce je součástí juniorské a žákovské ligy, která se skládá ze dvou turnajů Star League, Prague Circles a dvou víkendů MČR žáků a juniorů.

Rozpis a další informace naleznete zde.

Výsledky naleznete zde.

hfshg

 

1. liga žen

Po čtyřech úvodních utkáních je situace stále otevřená. V čele tabulky jsou nyní Trutnov 2 a Sokolky s bilancí 3:1. Uprostřed vyrovnaného balíku týmů se dvěma výhrami se drží Valící se šutráky, které se vloni probojovaly z divize. S nimi postoupil i tým Dion New Age, který je však na konci žebříčku spolu s Letícími kameny, které minule nenastoupily do baráže o extraligu.

1. liga žen se bude hrát ještě v lednu a březnu.

Výsledky naleznete zde.

 

Divize mužů – skupina A

Průběžnou tabulku suverénně vede 1. CK Brno-Východ, které do této soutěže sestoupilo vloni. S nimi sestoupili PLC S&K, kteří jsou zatím uprostřed s bilancí 2:2. Průběžně poslední jsou vozíčkáři, kteří však minulý víkend kontumovali kvůli tomu, že se jim kryl s reprezentací na mistrovství světa „B“. Vozíčkáři ve Finsku získali zlato a postup do MS-A!

Tato skupina divize bude hrát i příští víkend. Na závěr ji čeká pár zápasů na začátku března.

Výsledky naleznete zde.

 


Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024