Star League v Brně a další část MČR mužů a žen

9. 12. 2022

O víkendu se v Praze-Roztylech hraje druhé kolo 1. ligy žen a divize mužů. V Brně startuje Star League určená pro žáky a juniory.

Star League

Druhý víkend v prosinci proběhne v brněnské hale první svazová soutěž a to juniorská a žákovská Star league. Do Brna dorazí celkem 10 týmů jak nováčků, tak zkušených curlingových hráčů. Společně se utkají na třech drahách, které se nachází v industriálním prostoru Nové Zbrojovky. Akce je součástí juniorské a žákovské ligy, která se skládá ze dvou turnajů Star League, Prague Circles a dvou víkendů MČR žáků a juniorů.

Rozpis a další informace naleznete zde.

Výsledky naleznete zde.

hfshg

 

1. liga žen

Po čtyřech úvodních utkáních je situace stále otevřená. V čele tabulky jsou nyní Trutnov 2 a Sokolky s bilancí 3:1. Uprostřed vyrovnaného balíku týmů se dvěma výhrami se drží Valící se šutráky, které se vloni probojovaly z divize. S nimi postoupil i tým Dion New Age, který je však na konci žebříčku spolu s Letícími kameny, které minule nenastoupily do baráže o extraligu.

1. liga žen se bude hrát ještě v lednu a březnu.

Výsledky naleznete zde.

 

Divize mužů – skupina A

Průběžnou tabulku suverénně vede 1. CK Brno-Východ, které do této soutěže sestoupilo vloni. S nimi sestoupili PLC S&K, kteří jsou zatím uprostřed s bilancí 2:2. Průběžně poslední jsou vozíčkáři, kteří však minulý víkend kontumovali kvůli tomu, že se jim kryl s reprezentací na mistrovství světa „B“. Vozíčkáři ve Finsku získali zlato a postup do MS-A!

Tato skupina divize bude hrát i příští víkend. Na závěr ji čeká pár zápasů na začátku března.

Výsledky naleznete zde.

 


Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024