Šest týmů v zahraničí

31. 10. 2019

Půl tuctu českých týmů vyráží na turnaje do zahraničí. Mužská jednička (Zbraslav-Klíma) míří do Bernu, mistryně a vicemistryně (Liboc 3 a Zbraslav W) letí do Tallinnu. Párová jednička Paulová/Paul se utká v Lodži. Juniorští vicemistři (Loupežníci Jičín) a vicemistryně (Ledolamky) vyráží do Skotska na turnaj Evropské juniorské tour.

 

Grand Prix Bern Inter Curling Challenge

Tým Lukáše Klímy se utká v turnaji Světové tour ve švýcarské metropoli. Turnaj hraje 32 týmů systémem 3KO. To znamená, že tým postupuje turnajem dokud třikrát neprohraje.

První utkání české jedničky začíná v pátek v 9.55. Soupeřem bude Švýcar Pescia.

Online výsledky zde

 

Tallinn International Ladies Challenger

Dva nejlepší ženské týmy se o víkendu zúčastní turnaje Světové tour v Tallinnu. České barvy bude hájit tým Liboc 3 skipky Anna Kubeškové a Zbraslav W, který na turnaji skipuje Michaela Nádherová. Osmnáct týmů hraje ve třech skupinách o sedm míst v playoff.

Česká dvojka nastoupí na led hned v úvodním kole turnaje ve čtvrtek od 14.45 středoevropského času, kdy se utká s maďarským výběrem skipky Palancsy. Prvním soupeřkami české jedničky bude celek Švýcarky Nory Wüst, s kterým se Češky utkají ve čtvrtek od 17.40 CET.

Online výsledky zde

 

ISS Mixed Doubles Łódź

Jednadvacet smíšených párů včetně české jedničky o víkendu soupeří v polské Lodži. Tyto dvojice jsou rozděleny do čtyř skupin. Vítězové postoupí přímo do čtvrtfinále. Celky na druhých a třetích příčkách se ještě utkají v kvalifikačních utkáních o zbylá čtvrtfinálová místa. Paulová / Paul mají ve skupině čínský pár Kuo / Yan a tři polské dvojice.

Úvodní zápas Čechů je naplánován na čtvrtek od 15.30, Paulovi se v něm utkají s Poláky Staszczak / Grzelka.

Online výsledky zde

 

Braehead Junior Invitational

Ve Skotsku se koná turnaj Evropské Juniorské Tour EJCT, který se hraje zároveň v kategorii dívek a chlapců. V Glasgow se představí dva české týmy – Loupežníci Jičín (skip Kaván) a Ledolamky (Podrábská). Turnaj hraje třináct dívčích a čtrnáct chlapeckých týmů. V obou kategoriích jsou celky rozděleny tří skupin a utkají se o osm míst v playoff.

Ledolamky se v prvním zápase utkají s týmem Švýcarky Xenie Schwaller. Utkání začíná v 16.15 středoevropského času. Loupežníci nastoupí na led od 18.15 proti norskému celku skipa Braendena.

Online výsledky juniorek

Online výsledky juniorů

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024