Seniorské MČR a turnaj akademiků

6. 5. 2022

Na roztylském ledě se odehrají tři krátkodobé soutěže zároveň – MČR seniorek, MČR seniorů a Turnaj akademiků. Tyto soutěže se tradičně hrají vedle sebe, letošní ročník je navíc poznamenán nižším zájmem týmů. Souhrnný rozpis zde.

MČR seniorek

Přihlásily se pouze dva týmy, které se vzájemně utkají o mistrovský titul a právo reprezentovat na seniorském mistrovství světa (jaro 2023). Hraje se na dvě výhry. Účastní se Sokolky, které nedávno reprezentovaly na mistrovství světa, kde skončily deváté. Vyzyvatelem je tým Citadela, který se skládá z hráček prvoligové Citadely a divizní Metly Kladno a Zlaté Prahy.

Výsledky zde.

 

MČR seniorů

O seniorský titul se utká pět týmů. Mezi nimi však nejsou čerství vicemistři světa (skip David Šik), jelikož tento tým nesplnil všechny náležitosti – nedodal jmennou soupisku. Účastníci MČR se utkají každý s každým, následně se určí finální pořadí. Nehraje se playoff. Vítězové kromě domácího titulu získají právo reprezentovat na mistrovství světa seniorů (jaro 2023).

Výsledky zde.

 

Turnaj akademiků

I do soutěže vysokoškoláků se přihlásily pouze dva týmy. Jedná se o Ledolamky a Kolibris 7 hrající ženskou extraligu. V obou utkáních v extralize zvítězily Ledolamky. Týmy se v turnaji utkají na dvě vítězství.

Výsledky zde.

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024