Průběh akce

Průběh akce

V hale jsou čtyři dráhy. Na jedné dráze hrají proti sobě v ideálním případě dva čtyřčlenné týmy.
1 – 3 dráhy si lze pronajmout ve všední den do 15, respektive 16 hodiny v závislosti na konkrétním dnu. Později je zapotřebí si pronajmout všechny čtyři dráhy. O víkendech jsou v hale většinou ligové soutěže, přesto pokud byste měli zájem o víkendový termín, zeptejte se nás.
V ceně každé dráhy je curlingové vybavení, odborný výklad a dohled instruktora z řad extraligových a prvoligových hráčů, který provede i úvodní seznámení s hrou.
Teplota v hale se pohybuje cca od 6°C do 9°C, proto je vhodné teplé, volné, sportovní oblečení a obuv.
Zvláštní důraz se klade na čistotu obuvi, která se před vstupem na led u každého pečlivě kontroluje. Každý účastník může dostat na jednu botu speciální skluzový návlek.
Z klubové restaurace s tribunou je dobrý výhled na celou ledovou plochu. Můžete si zde na číslech 272911854 / 777235129 zamluvit stůl nebo objednat raut až pro 120 osob.
Díky těmto možnostem se stává curling oblíbeným sportem ke zpestření firemních akcí, tiskových konferencí nebo přednášek. Teplota v hale se pohybuje od 6 do 9 °C, proto je vhodné mít teplé, volné sportovní oblečení.
Podmínkou vstupu na ledovou plochu je vlastní čistá sportovní obuv. Pro kolektivy od 30 do 50 účastníků lze využít celou sportovní halu obvykle i s prostory klubové restaurace kdykoliv během dne, max. do 23 hod., pokud není hala obsazena soutěží nebo turnajem pořádaným ČSČ.
Pro malé skupiny lze ve všední dny pronajmout 1-3 dráhy pouze do 16:00, v závislosti na konkrétním dnu. Výjimkou může být víkend. Jednu dráhu doporučujeme pronajmout ideálně pro 6-8 osob na 2 hodiny hry.

akce

Partneři českého curlingu

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024