Předposlední kolo extraligy a pokračování Star League

26. 1. 2019

Na Roztylech se o víkendu odehraje již třetí kolo extraligy mužů a žen, na Zbraslavi se koná Juniorská a žákovská liga Star League.

 

Extraliga mužů

Mužská extraliga je i po dvou víkendech stále vyrovnaná. Po osmi utkáních mají tři nejlepší týmy bilanci 5:3, na opačné straně tabulky jsou tři celky s bilancí 3:5, mezi nimi dvojice s vyrovnanou bilancí 4:4. Situace je zatím otevřená, ale tento víkend již může být klíčový. Nováčci Ledoborci 7 a Zbraslav OH se drží ve spodní části žebříčku. Stávající mistr Kolibris 1 je nyní v tabulce uprostřed.

Výsledky extraligy mužů

 

Extraliga žen

Mezi ženami je situaci naprosto opačná. Na špici tabulky se jednoznačně drží Liboc 3 a Zbraslav W s bilancí 7:1 a oba týmy jsou tak velmi blízko postupu do finálového turnaje. V tabulce níž klesá počet výher až k 1:7 na posledním místě. Novému týmu Kolibris 2 se zatím  moc nedaří, Ledolamky se během své extraligové premiéry drží těsně pod polovinou tabulky.

Výsledky extraligy žen

 

Star League

Mezinárodní dlouhodobá soutěž mladých hráčů se dostává do své poloviny. Během víkendu nás totiž čeká třetí z šesti hracích víkendů. V juniorské kategorii nyní jednoznačně vede Slovinsko před domácím týmem Savona. V žákovské soutěži většina celků zatím odehrála pouze dvě utkání, takže průběžné pořadí v tuto chvíli není příliš vypovídající.

Výsledky juniorské ligy

Výsledky žákovské ligy

 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Star League continues this weekend.

Příspěvek sdílený Star League (@star_league_curling),

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024