Polovina juniorského MČR je odehrána

15. 2. 2022

Během předchozího víkendu se odehrála první část MČR juniorů a juniorek. Zbytek soutěže, výběr reprezentací i žákovská soutěž proběhnou 19. – 20. února.

Základní část soutěž juniorek se odehrála celá. Účastnily se pouze tři týmy, které soutěžily jen o lepší umístění do playoff. Juniorky se dvakrát vzájemně utkaly a nejúspěšnější tým (Dion XX) postoupil rovnou do finále. Zbylá dvojice (Zbraslav Polární Lišky a PLC 2) se ještě utká v semifinále.

Junioři hráli výrazně důležitější část soutěže, jelikož se ze sedmi účastníků vybírá čtveřice, která postoupí do playoff. Základní část má za sebou Dion Alpha s bilancí 5:1. Lepšího výsledku mohou dosáhnout Ledoborci NG, kteří mají pět výher a zbývá jim jeden zápas. Ještě se odehraje jedna runda v sobotu ráno, ale i tak je již ona postupující čtveřice jasná – v semifinále se utkají Ledoborci NG, Dion Alpha, Loupežníci Jičín A a Ledoletci.

Úvod žákovského MČR se bohužel kvůli covidu nemohl odehrát. Rozpis bude upraven a tato soutěž se odehraje během jediného víkendu, včetně pátku 18. února.

Nový rozpis je zde. (úprava se týká i sobotních juniorských zápasů)

Semifinále se hraje v sobotu. Finále juniorů a juniorek se hraje na dvě vítězství. Utkání se odehrají vedle sebe: v neděli od 8.30, 12.30, případně ještě od 16.30.

 


Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024