Polovina juniorského MČR je odehrána

15. 2. 2022

Během předchozího víkendu se odehrála první část MČR juniorů a juniorek. Zbytek soutěže, výběr reprezentací i žákovská soutěž proběhnou 19. – 20. února.

Základní část soutěž juniorek se odehrála celá. Účastnily se pouze tři týmy, které soutěžily jen o lepší umístění do playoff. Juniorky se dvakrát vzájemně utkaly a nejúspěšnější tým (Dion XX) postoupil rovnou do finále. Zbylá dvojice (Zbraslav Polární Lišky a PLC 2) se ještě utká v semifinále.

Junioři hráli výrazně důležitější část soutěže, jelikož se ze sedmi účastníků vybírá čtveřice, která postoupí do playoff. Základní část má za sebou Dion Alpha s bilancí 5:1. Lepšího výsledku mohou dosáhnout Ledoborci NG, kteří mají pět výher a zbývá jim jeden zápas. Ještě se odehraje jedna runda v sobotu ráno, ale i tak je již ona postupující čtveřice jasná – v semifinále se utkají Ledoborci NG, Dion Alpha, Loupežníci Jičín A a Ledoletci.

Úvod žákovského MČR se bohužel kvůli covidu nemohl odehrát. Rozpis bude upraven a tato soutěž se odehraje během jediného víkendu, včetně pátku 18. února.

Nový rozpis je zde. (úprava se týká i sobotních juniorských zápasů)

Semifinále se hraje v sobotu. Finále juniorů a juniorek se hraje na dvě vítězství. Utkání se odehrají vedle sebe: v neděli od 8.30, 12.30, případně ještě od 16.30.

 


Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Curlingový Kemp TŘESK otevírá přihlašování 12. června

24. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024