Pohár ČSC & Paulová/Paul v Estonsku

21. 9. 2018

Tradiční Pohár ČSC zahajuje novou sezónu svazových soutěží. Od pátku do neděle se na Roztylech utká devatenáct týmů, včetně loňských vítězů Dion Young Boys.

Týmy jsou rozděleni do čtyř skupin, z nichž vždy dva celky postoupí do nedělních vyřazovacích bojů. První kolo se hraje již v pátek 21.9. od 12.30, finále se koná v neděli 23.9. od 15.00

 

Rozpis (pdf)

Průběžně výsledky zde


Mixed doubles

Nejlepší český tým kategorie mixed doubles (smíšených párů) Paulová / Paul hrají o víkendu další turnaj patřící do Světové curlingové tour WCT. Jedná se o třetí ročník turnaje WCT Tallinn Mixed Doubles International 2018.

Turnaj je rozdělen do tří skupin po šesti, osm týmů postupuje do playoff.

První zápas českého týmu je naplánován na páteční ráno a utkají se v něm s ruským týmem Biktimirova / Gadzhikhanov. Papírově největším soupeřem ve skupině by měl být švýcarský pár Rupp / Wunderlin, který skončil na turnaji v Oberstdorfu na čtvrté příčce (Paulová / Paul byli stříbrní)

Turnaje se zúčastní řada zajímavých týmů, například olympionici z Pchjongčchangu: stříbrní Švýcaři Perret / Rios a bronzoví Norové Skaslien / Nedregotten. Méně tradičním týmem je pár ze Singapuru Cai Huijie / Loh Caihao.

Pár Paulová / Paul hrál naposledy v Tallinnu v únoru na jiném turnaji WCT a ten dokázali vyhrát.

 

Curlingový kemp Třesk otevírá přihlašování 10. června

24. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024