Paulovi míří na WCT do Bernu

30. 9. 2021

Paulová / Paul budou jediným českým týmem, který se od pátku utká na velkém turnaji Světové tour v Bernu.

Turnaj hraje 23 týmů, což je na tamní šestidráze adekvátní počet. Organizátoři původně počítali dokonce s 32 páry. Hraje se systémem 3KO, což znamená, že týmy postupují turnajovým pavoukem do okamžiku než třikrát prohrají. Rozpis zápasů je daný, ale podle výhry / prohry se rozhoduje, kterým směrem se tým v rozpisu vydá. Tudíž se nedá předem říct, kdy budeme moct daný tým sledovat. Jistý je nyní pouze začátek. Prvním soupeřem české dvojice budou v pátek od 8.00 Švýcaři Niebur / Iseli. V případě výhry i prohry se Češi dostanou na led znova ve 14.00.

Systém můžete prozkoumat na webu WCT v sekci Scores pod tlačítkem Brackets (pro úplně vysvětlení platí, že A road je runda pro týmy bez porážky, B road hrají týmy s jednou prohrou, do C road sestoupí týmy po dvou porážkách. Z A, B a C se celkem osm párů dostane do klasického playoff. Na tomto turnaji je ještě D road, který funguje jako „soutěž útěchy“).

Vybrané zápasy můžete sledovat živě na youtube. Rozpis natáčených utkání není k dispozici vzhledem systému soutěže. Jisté je, že se bude v první rundě snímat souboj domácích Perret / Rios a Italů Lo Doserto / Giovanella.

Výsledky budou průběžně doplňovány na web WCT.

 

Sledujte také příspěvky českého týmu na facebooku nebo instagramu.


Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024

„Výsledek na MS je pro nás zklamáním,“ říká Zuzka Paulová

4. 5. 2024