Paulovi míří na WCT do Bernu

30. 9. 2021

Paulová / Paul budou jediným českým týmem, který se od pátku utká na velkém turnaji Světové tour v Bernu.

Turnaj hraje 23 týmů, což je na tamní šestidráze adekvátní počet. Organizátoři původně počítali dokonce s 32 páry. Hraje se systémem 3KO, což znamená, že týmy postupují turnajovým pavoukem do okamžiku než třikrát prohrají. Rozpis zápasů je daný, ale podle výhry / prohry se rozhoduje, kterým směrem se tým v rozpisu vydá. Tudíž se nedá předem říct, kdy budeme moct daný tým sledovat. Jistý je nyní pouze začátek. Prvním soupeřem české dvojice budou v pátek od 8.00 Švýcaři Niebur / Iseli. V případě výhry i prohry se Češi dostanou na led znova ve 14.00.

Systém můžete prozkoumat na webu WCT v sekci Scores pod tlačítkem Brackets (pro úplně vysvětlení platí, že A road je runda pro týmy bez porážky, B road hrají týmy s jednou prohrou, do C road sestoupí týmy po dvou porážkách. Z A, B a C se celkem osm párů dostane do klasického playoff. Na tomto turnaji je ještě D road, který funguje jako „soutěž útěchy“).

Vybrané zápasy můžete sledovat živě na youtube. Rozpis natáčených utkání není k dispozici vzhledem systému soutěže. Jisté je, že se bude v první rundě snímat souboj domácích Perret / Rios a Italů Lo Doserto / Giovanella.

Výsledky budou průběžně doplňovány na web WCT.

 

Sledujte také příspěvky českého týmu na facebooku nebo instagramu.


Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024