Paulová / Paul převzali ocenění městské části Praha 11

20. 4. 2026

Historicky první čeští curlingoví olympionici Zuzana a Tomáš Paulovi obdrželi ocenění městské části Praha 11. Z rukou místostarostů převzali dar, květiny a zlatou minci. Zastupitelé vyzdvihli přínos Paulových především v úspěšné reprezentaci nejen Prahy 11 ale celé republiky na mezinárodní scéně.

Na Praze 11 Paulovi dlouhodobě žijí a také tu hrají a trénují curling v hale na Roztylech. Jejich vazba na tuto městskou část je proto velmi silná, jak Zuzana vysvětlila i v projevu při předávání ocenění.

IMG 20260420 WA0001

Kurzy pro veřejnost na Roztylech a na Zbraslavi

24. 6. 2026

Ženy a sport

24. 6. 2026

První curlingový příměšťák!

18. 6. 2026