Dobrovolníci informace

Dobrovolníci informace

 

IMG 9837 2
Foto: @ WCF/ Alina Pavlyuchik

Zažít na vlastní kůži neopakovatelnou atmosféru sportovního turnaje, nahlédnout do jeho zákulisí?

Vážení zájemci o pozici dobrovolníka pro Olympijskou kvalifikaci v curlingu 2017, je léty ověřenou pravdou, že právě organizační tým je duší a základním stavebním kamenem všech mezinárodních sportovních akcí. Přidej se do organizace Olympijské kvalifikace v curlingu 2017 a staň se součástí TEAMU 2017. Podpoř oba české týmy v boji o postup na Olympijský turnaj 2018 v Jižní Koreji a užij si zblízka výjimečný sportovní zážitek.

 

TEAM 2017 FORMULÁŘ:

Zadej do formuláře požadované údaje a v sekci POZICE vyber tu, kde chceš působit. Všichni přihlášení budou zaevidováni a budou zařazeni do předturnajové komunikace. Budeme se snažit tě obsadit do vybrané pozice nebo ti nabídnout jinou, v případě, že tebou vybraná je již obsazená.

Vyplň formulář

 

POZICE, které nabízíme:

curlingové – obsadíme zájemci z řad hráčů curlingu – statistiky, pomocní icemakeři, pomocní rozhodčí organizační – media, WEB, doprava, stravování, ubytování, IT, akreditace, security

 

CO NABÍZÍME :

člen TEAMu 2017 bude mít zajištěno ubytování (v případě, že nebydlí v Plzni), stravování, lokální dopravu a oblečení TEAM 2017. Pozice dobrovolníka je věkově omezena pouze spodní hranicí 15 let. Bližší informace budou podány vybraným zájemcům po uzavření přihlašovacího portálu.

Těšíme se na Vás v Plzni!

 

IMG 9678 2
Foto: @ WCF/ Alina Pavlyuchik

Partneři českého curlingu

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024