Opustil nás Petr Slavík

22. 7. 2021

Slavík

 

V pátek 13. července nás opustil Petr Slavík.

 

Petr měl ve svém srdci hodně místa pro curling. Vždy se zajímal o naše mezinárodní výsledky a české reprezentace velmi podporoval. Sám dvakrát reprezentoval na mistrovství světa seniorů.

Často jsme ho potkávali v hale, jelikož působil jako rozhodčí, dokonce byl držitelem mezinárodní licence. Také pomáhal s organizací soutěží vozíčkářů a byl silnou oporou týmu instruktorů komerčních akcí, díky čemuž představoval curling široké veřejnosti. V době výstavby roztylské haly byl dokonce členem výkonného výboru.

 

Čest jeho památce

 


Sedmnácté vydání Newsletteru – červen 2026

12. 6. 2026

Safeguarding – nezbytná složka každého sportu

10. 6. 2026

Konference Mosty: “Umožněme talentu růst”

8. 6. 2026