Opustil nás Petr Slavík

22. 7. 2021

Slavík

 

V pátek 13. července nás opustil Petr Slavík.

 

Petr měl ve svém srdci hodně místa pro curling. Vždy se zajímal o naše mezinárodní výsledky a české reprezentace velmi podporoval. Sám dvakrát reprezentoval na mistrovství světa seniorů.

Často jsme ho potkávali v hale, jelikož působil jako rozhodčí, dokonce byl držitelem mezinárodní licence. Také pomáhal s organizací soutěží vozíčkářů a byl silnou oporou týmu instruktorů komerčních akcí, díky čemuž představoval curling široké veřejnosti. V době výstavby roztylské haly byl dokonce členem výkonného výboru.

 

Čest jeho památce

 


Kurzy pro veřejnost na Roztylech a na Zbraslavi

24. 6. 2026

Ženy a sport

24. 6. 2026

První curlingový příměšťák!

18. 6. 2026