Německo podruhé – muži

7. 12. 2017

Také čeští reprezentanti se ve středu potkali s německým týmem. Před tímto zápasem měli Němci, stejně jako Češi, jednu výhru a jednu prohru.

DSC 9814

Oba týmy hrály od začátku velmi vyrovnaně, s řadou skvělých kamenů. V pátém a šestém endu se však Němcům podařilo zvýšit tlak, ukrást jedničku a dvojku a tím se dostat do výraznějšího vedení. V druhé polovině utkání se čeští hráči nevzdali, dále usilovně bojovali, ale bohužel se některé důležité kameny nezdařily tak, jak bylo potřeba.

V sedmém endu ještě čeští reprezentanti snížili na 4:6, ale v devátém již soupeř uhrál dvojku ve výhodě a Češi ukončili zápas za stavu 4:8.

Další zápas čeká český tým na první dráze od 14.00 proti Rusku. Čeští reprezentanti již potřebují jen vyhrávat.

Lukáš Klíma, vice-skip českého týmu: „Začátek utkání nám vyšel, první tři endy jsme hráli tak, jak jsme si naplánovali s trenérem, hráli jsme pěkně, hezky jsme četli led, ale pak se to zlomilo. Soupeř začal hrát přesněji, my, přestože jsme si vypracovávali šance, jsme je nedotahovali do konce. Musím pochválit soupeře, hráli moc hezky, přišla od nich spousta hezkých kamenů. My jsme se bohužel nevyvarovali řady nepřesností, což na ledě, který dnes byl výborný, a proti soupeři, který hrál moc hezky, nestačí. Nehrajeme špatně, ale na takovéto akci musíme být stoprocentní, což jsme bohužel nebyli.“

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024