Mužské domácí soutěže se blíží ke letošnímu závěru

8. 3. 2019

O víkendu se na Roztylech uzavře letošní 1. liga a odehraje se i předposlední část mužské divize

1.liga mužů

Každý z týmů odehraje během víkendových dnů poslední dva zápasy v základní části soutěže. Na některé z nich budou čekat další utkání během barážového víkendu.

Mužská 1. liga se hraje ve dvou skupinách po osmi. Během sezóny se spolu týmy vzájemně utkaly a v neděli bude jasno o pořadí ve skupinách. Týmy na prvních dvou příčkách budou v dubnu bojovat o postup do extraligy. Celky na posledních místech ve skupině pro příští sezónu sestoupí do divize. Týmy, které se umístí na sedmé příčce, budou hrát baráž o udržení. Baráž se koná 27. – 28. dubna.

Ve skupině A je již jisté první místo pro Kolibris 2. Za ním je Dion Céline a PLC Guerera, ale dotahují se i další týmy. Na opačné straně tabulky je Savona 6 a Ledoborci 2. Nicméně situace je ještě otevřená a rozhodnou až závěrečné souboje.

Skupina B je ještě vyrovnanější. První a poslední tým dělí pouze tři výhry. Na prvním místě je Dion 1 s bilancí 8:4, poslední čtyři (!) příčky sdílí týmy s bilancí 5:7.

Podrobnější výsledky naleznete zde.

 

Divize mužů

Divize se hraje ve dvou skupinách po devíti. Skupinu B nyní čeká předposlední hrací víkend. Celé mužské divizi bude patřit roztylský led 13. – 14. dubna, kdy tato soutěž vyvrcholí.

První týmy postoupí z divize přímo do 1. ligy. Celky na druhých příčkách odehrají baráž o postup. Všechna barážová utkání se konají na Roztylech 27. – 28. dubna.

V divizní skupině B je nyní na první příčce tým Lucky Stones, následovaný Ledoborci 8 a Ledoborci NG.

 

Rozpis a výsledky naleznete zde.

 

 

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024