Mixy vyhrál tým Lukáše Klímy & pár Hájková / Paul se dostal do TOP4 ve Skotsku

26. 3. 2018

MČR mixů

Mistrovství ČR mixů (smíšených čtyřčlenných týmů) vyhrál tým Savona 1 ve složení 1 – Michaela Baudyšová, 2 – Marek Černovský, 3 – Petra Vinšová (VS), 4 – Lukáš Klíma (S). Tento celek ve finále porazil loňskou reprezentaci skipa Jaroslava Vedrala (Dion YB) a má právo reprezentovat ČR na podzimním mistrovství světa mixů. Právě poražení finalisté skipa Vedrala vybojovali na mistrovství světa 2017 bronz.

Celkem se mistrovství mixů konaných v Jičíně zúčastnilo 13 týmů. Na třetím místě se umístil tým RPK Brno (skip Lukáš Merta). Podrobné výsledky zápasů naleznete zde.

International mixed doubles Dumfries

Tento víkend se konal i turnaj mixed doubles (smíšených párů) ve Skotsku. Turnaje světové série WCT ve městě Dumfries se zúčastnil se i staronový reprezentační pár Zuzana Hájková / Tomáš Paul. Tato dvojice se dostala až do semifinále a nadále potvrzuje svou formu před blížícím se mistrovství světa mixed doubles (21. – 28. dubna).

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo