Mixed doubles a liga mladých curlerů

30. 11. 2017

V Praze na Roztylech se uzavírá základní část soutěže smíšených párů Druhým kvalifikačním turnajem, který se hraje již od čtvrtka. Na Zbraslavi se koná liga mladých curlerů – žáků a juniorů.

Mixed Doubles

Druhý kvalifikační turnaj mixed doubles se hraje od čtvrtka 30. 11. do neděle 3. 12., kdy se dozvíme, které týmy postoupí do Finálového turnaje MD (2. – 4. března 2018). Kvůli vítězství v prvním kvalifikačním turnaji je jisté, že do Finálového turnaje postoupí pár Hájková / Paul. Dalších šestnáct týmů se musí porvat o zbývajících pět postupových pozic.

Tento turnaj se hraje ve třech skupinách po pěti až šesti týmech. Nejlepších osm týmů postoupí do nedělních vyřazovacích bojů. Prvních osm týmů zároveň dostává body, z kterých se po součtu s výsledky z Prvního kvalifikačního turnaje sestaví výsledné pořadí pro určení týmů postupujících do Finálového turnaje. Body získané z Prvního kvalifikačního turnaje zde.

Průběžné výsledky | 2. KT MD

 

Žákovská a juniorská liga

První turnaj žáků (do 15 let) a juniorů (do 21 let) se koná ve dnech 25. – 26. listopadu a 2. – 3. prosince ve zbraslavské hale.

Během prvního víkendu se odehrála soutěž žáků, které se účastní tři týmy. Nejúspěšnějšími byli Lední medvědi, za nimi skončily Polární lišky a Tučňáci.

Soutěž juniorů je rozdělena na dva víkendy. První víkend hrál tucet týmů ve čtyřech skupinách dle pořadí z loňského ročníku jednokolově. Stejný systém se opakuje i během prosincového víkendu, v němž jsou týmy nasazeny ve skupinách tak, aby se nepotkaly s minulými soupeři a zároveň, aby došlo k zastoupení všech průběžných pozic. Po součtu výsledků z obou víkendů si nejlepší týmy zahrají finále.

Finále a zápas o 3. místo v 1. turnaji se hraje v neděli od 13.30

Rozpis (včetně pořadí po 1. víkendu) | JŽL (pdf)

Průběžné výsledky | JŽL

 

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024

„Výsledek na MS je pro nás zklamáním,“ říká Zuzka Paulová

4. 5. 2024