Mixed doubles a liga mladých curlerů

30. 11. 2017

V Praze na Roztylech se uzavírá základní část soutěže smíšených párů Druhým kvalifikačním turnajem, který se hraje již od čtvrtka. Na Zbraslavi se koná liga mladých curlerů – žáků a juniorů.

Mixed Doubles

Druhý kvalifikační turnaj mixed doubles se hraje od čtvrtka 30. 11. do neděle 3. 12., kdy se dozvíme, které týmy postoupí do Finálového turnaje MD (2. – 4. března 2018). Kvůli vítězství v prvním kvalifikačním turnaji je jisté, že do Finálového turnaje postoupí pár Hájková / Paul. Dalších šestnáct týmů se musí porvat o zbývajících pět postupových pozic.

Tento turnaj se hraje ve třech skupinách po pěti až šesti týmech. Nejlepších osm týmů postoupí do nedělních vyřazovacích bojů. Prvních osm týmů zároveň dostává body, z kterých se po součtu s výsledky z Prvního kvalifikačního turnaje sestaví výsledné pořadí pro určení týmů postupujících do Finálového turnaje. Body získané z Prvního kvalifikačního turnaje zde.

Průběžné výsledky | 2. KT MD

 

Žákovská a juniorská liga

První turnaj žáků (do 15 let) a juniorů (do 21 let) se koná ve dnech 25. – 26. listopadu a 2. – 3. prosince ve zbraslavské hale.

Během prvního víkendu se odehrála soutěž žáků, které se účastní tři týmy. Nejúspěšnějšími byli Lední medvědi, za nimi skončily Polární lišky a Tučňáci.

Soutěž juniorů je rozdělena na dva víkendy. První víkend hrál tucet týmů ve čtyřech skupinách dle pořadí z loňského ročníku jednokolově. Stejný systém se opakuje i během prosincového víkendu, v němž jsou týmy nasazeny ve skupinách tak, aby se nepotkaly s minulými soupeři a zároveň, aby došlo k zastoupení všech průběžných pozic. Po součtu výsledků z obou víkendů si nejlepší týmy zahrají finále.

Finále a zápas o 3. místo v 1. turnaji se hraje v neděli od 13.30

Rozpis (včetně pořadí po 1. víkendu) | JŽL (pdf)

Průběžné výsledky | JŽL

 

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Curlingový Kemp TŘESK otevírá přihlašování 12. června

24. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024