Mix nižších soutěží v Praze

11. 1. 2019

O tomto víkendu se v obou pražských halách odehrají hned tři soutěže. Na Roztylech se koná mužská 1. liga a na Zbraslavi divize žen. Obě se budou střídat s mužskou divizí.

 

1.liga mužů

Prostřední mužská soutěž je rozdělena na dvě skupiny po osmi týmech. Polovina z nich, označená jako skupina A, si zahraje v následujících dnech. Již půjde do tuhého, jelikož po víkendu budou všem zbývat pouze dva zápasy (plánované na 10. března).

V současné chvíli tabulku jednoznačně vede tým Kolibris 2 s bilancí 7:1. S odstupem se za ním drží týmy Brno – Západ a Dion CÉLINE, které mají bilanci 5:3. Na opačném konci žebříčku se nyní drží Savona 6 a Zbraslav R. Po odehrání všech zápasů budou mít první dva týmy šanci v nástavbě vybojovat postup do extraligy. Naopak poslední tým rovnou spadne do divize. Předposlední tým tabulky bude hrát baráž o udržení.

Rozpis a průběžné výsledky

 

Divize žen

Nejnižší ženskou soutěž hraje osm týmů. Tyto celky budou během soboty soupeřit na Zbraslavi. Poté je čeká ještě jeden hrací den v únoru a jeden víkend v březnu. 

Od začátku sezóny vede tabulku tým Savona I, který má v tuto chvíli bilanci již 6:0. Za nimi následuje Dion SG1 s 4:2 a pak více týmů se srovnaným stavem 3:3. Nejlepší tým postoupí pro příští sezónu do 1. ligy, druhý tým si zahraje baráž o postup.

Rozpis a průběžné výsledky

 

Divize mužů

Dvě devítičlenné skupiny mužských týmů se utkají na Roztylech a Zbraslavi. Obě jsou nyní přibližně v polovině sezóny, jelikož je čekají ještě dva víkendy. 

Nejlepší tým z každé skupiny následně přímo postoupí do 1. ligy. Týmy na druhých příčkách si zahrají baráž o postup. Divizní týmy nemají v tuto chvíli přesně stejný počet odehraných zápasů, takže je jejich pořadí méně vypovídající. Skupinu A nyní vedou Ledoborci 3 s bilancí 5:1, za nimi jsou týmy se čtyřmi výhrami: Ledoborci Army, Zbraslav M a Karviná. Špička skupiny B je nyní vyrovnaná, když ji vedou tři týmy s pěti výhrami: Ledoborci NG, Lucky Stones a Ledoborci 8. Lucky Stones sice vyhráli šestkrát, ale o jeden bod přišli za kontumaci utkání.

Rozpis a průběžné výsledky skupiny A

Rozpis a průběžné výsledky skupiny B

 

 
 

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024