Mistrovství ČR juniorů, juniorek, žáků & žákyň

19. 4. 2018

Po únorové základní části se o víkendu 21. a 22. dubna uzavře letošní mistrovství ČR juniorů, juniorek a žáků & žákyň.

Rozpis všech utkání naleznete zde (pdf)

 

Žákyně a žáci

V kategorii žáků, tedy hráčů a hráček do patnácti let, je již rozhodnuto o pořadí po základní části. Z prvního místa přímo do finále postoupili Loupežníci Jičín, na druhém a třetím místě skončily týmy Tučňáci a Lední medvědi, kteří se utkají v semifinále a pozici druhého finalisty. Vítěz finále se stane žákovským mistrem ČR. Loňské prvenství získal tým Dion DJ, který letos již hraje mezi juniorkami, papírově nejsilnějším by tedy měl být tým Tučňáků, kteří v minulém roce skončili na druhém místě.

Průběžné výsledky MČR—Ž

 

Juniorky a junioři

Junioři a juniorky ještě musí v sobotu dohrát základní část mistrovství. Následně v obou kategoriích první tým postoupí do finále a týmy na druhém a třetím místě se utkají v semifinále o postup do závěrečného boje. Vítězové obou kategorií se stanou juniorskými mistry ČR a získají právo reprezentovat Českou republiku na „béčkovém“ juniorském mistrovství světa v lednu 2019. 
Juniorkám zbývají poslední dvě utkání, ale situace je zatím otevřená. Jistotu postupu má pouze tým Třešňovka D. Loňskými mistryněmi se stal tým Ledolamek.
Každý z juniorských týmu si zahraje ještě jeden zápas, ale již teď je jisté, že na první místě, a tedy i ve finále, bude tým Ledoborci Juniors. Zároveň je již rozhodnuto, že v semifinále si zahraje celek Ledoborci NG. Jméno druhého semifinalisty se teprve určí ze tří týmů, ale díky jednomu vítězství navíc a lepšímu DSC k němu má nejblíž tým Savona. Loňské prvenství budou obhajovat hráči, kteří letos hrají za Ledoborci Juniors.

Průběžné výsledky MČR juniorek: základní část, finálový turnaj

Průběžné výsledky MČR juniorů: základní část, finálový turnaj

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024