Mezinárodní turnaj juniorů v Praze a mixed doubles v zahraničí

16. 11. 2018

Od pátku se na Roztylech hraje mezinárodní juniorský turnaj, který patří do Evropské juniorské tour EJCT. Také odjely dva české páry do Bernu na turnaj Světové tour. V sobotu začíná mistrovství Evropy, ale o tom je psáno zvlášť.

EJCT

V roztylské hale se hrejct2018aje již čtvrtý ročník turnaje Evropské juniorské tour EJCT. Soutěže se zúčastní deset týmů juniorek a jedenáct týmů juniorů. Hraje se dle běžného curlingového systému: po základní části postoupí první tým přímo do semifinále, týmy na druhých a třetích místech si ještě zahrají jedno utkání o postup do semifinále. Finále a zápasy o bronz se odehrají v neděli od 14.00

Průběžné výsledky a další informace naleznete na webu curling.cz/ejct2018

 

Mixed Doubles Bern

V Bernu se koná soutěž smíšených párů, která patří do Světové curlingové tour. Tohoto turnaje se účastní i dva české týmy Vinšová / Klíma a Neznalová / Neznal. Pár Vinšová / Klíma skončil na prvním kvalifikačním turnaji MČR mixed doubles na druhém místě, takže je velmi blízko postupu do finále MČR. Turnaj se hraje systémem 3KO což znamená, že tým postupuje k vítězství tak dlouho než třikrát prohraje a tím na turnaji končí.

Průběžné výsledky jsou na webu pořadatelů nebo na webu Světové tour

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024