Lední medvědi a Ledo Juniors vítězí v Poháru žáků a juniorů

21. 1. 2019

V roztylské aréně se právě dohrál Pohár žáků a Pohár juniorů, V obou případech se jedná o víkendovou soutěž, která doplňuje dlouhodobou Juniorskou a žákovskou ligu / Star League. Mladé hráče ještě čeká mistrovství ČR (1. – 3. března a 11. – 12. dubna). Hned příští víkend se na Zbraslavi hráči utkají v dalším kole Star League.

 

Pohár žáků

Soutěže hráčů do patnácti let se zúčastnilo šest celků. Po třech utkáních základní části se určilo pořadí týmů a první dva celky se utkaly ve finále a další dvojice bojovala o bronz. Ve finále jednoznačně zvítězili Lední medvědi, kteří tím obhájili loňské vítězství. Druhé místo získaly Polární lišky. V utkání o třetí příčku Tučňáci porazili Ledožáky. Všichni medailisté patří do klubu Zbraslav, ostatní jsou z klubů Ledoborci a Kolibris.

Výsledky Poháru žáků 2019

 

 

 

Pohár juniorů

Třináct týmů hráčů do 21 let se účastnilo smíšeného Poháru juniorů. Po základní části postoupilo nejlepších osm z nich do playoff. V napínavé finálové bitvě zvítězili Ledoborci Juniors nad Savonou poměrem 6:5. Ledoborci Juniors byli v loňském roce třetí. V zápase o bronzovou příčku jednoznačně vyhráli Dion HJ nad Ledolamkami. 

Výsledky Poháru juniorů 2019

 


Ve starší verzi tohoto textu bylo nesprávně uvedené pořadí týmů juniorů. Za chybu se hráčům i čtenářům omlouváme.


 

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024