Kubešková v Bernu

11. 1. 2018

Tým skipky Anny Kubeškové začíná rok 2018 turnajem série WCT v Bernu. International Bernese Ladies Cup se hraje již od čtvrtka 11. ledna a i tento turnaj se hraje systémem 3KO. Prvními soupeřkami bude italský výběr Diany Gaspari, kterou se v roce 2017 Anně Kubeškové nepodařilo porazit a to se potkaly celkem čtyřikrát (téměř před rokem na Mistrovství světa a na podzim na turnaji ve Wetzikonu, na Mistrovství Evropy a v Olympijské kvalifikaci v Plzni). 

Loňské vítězství bude obhajovat Alina Pätz, turnajová soupiska je plná dalších velkých curlingových jmen: Sidorova, Moiseeva, Norberg, Muirhead a mnoha dalších.

První zápas proti Dianě Gaspari začne v 15.00

Výsledky online zde.


AKTUALIZACE: Kubešková porazila Dianu Gaspari! Ve vyrovnaném utkání na začátku Italky dvakrát získaly bod. Vývoj utkání otočil zisk tří bodů ve čtvrtém endu. Češky dále již Italkám nedovolily skórovat a pětkou v sedmém endu rozhodly zápas za stavu 10:2. Ve čtvrtek od 20.00 se český tým utká s celkem Sophie Jackson. Tyto týmy se potkali pouze jednou a to na turnaji před dvěma lety, kdy vyhrála Skotka 6:4.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024