kalendář akcí 2019

Kalendář sezóny 2018/2019

Legenda barev
Ženy – extraliga Muži – extraliga Mixed Doubles junioři a žáci
Ženy – 1. liga Muži – 1. liga vozíčkáři krátkodobá MČR
Ženy – divize Muži – divize WCT, EJCT ostatní turnaje

 

 

  hala Roztyly   hala Zbraslav   reprezentace
a turnaje WCT
 
Srpen
25. – 26. 8. Repre kemp          
26. – 30. 8. Adult camp WCF          
30. – 2. 9. Letní Třesk          
                   
Září
8. – 9. 9. Repre kemp         MD Oberstdorf
13. – 16. 9. Kolibris Cup          
21. – 23. 9. Pohár ČSC (od 21.9.)         MD Tallinn
28. – 30. 9. Mixed Doubles – 1. KT (od 28.9)          
                   
Říjen
6. – 7. 10. Liga curlingu vozíčkářů         3× M Basilej,
Ž Stockholm
13. – 14. 10. Muži – 1. liga   Muži – divize   MS mixů 
(13. – 20.10.) 
příprava mixů od 8.10.
Ž Basilej, M Champéry
20. – 21. 10. Ženy – 1. liga Ženy – divize    Muži – divize  
27. – 28. 10. Ženy – extraliga Muži – extraliga           
                   
Listopad
1. – 4. 11. Prague Classic (WCT Praha)   Ž liga    M Praha
10. – 11. 11. Muži – 1. liga   J liga     MS-B vozíčkářů
2× Ž Wetzikon 
16. – 18. 11. EJCT (mezinárodní turnaj juniorů)         ME muži, ženy
(16. – 24.11.)
MD Bern 
23. – 25. 11. Mezinárodní turnaj vozíčkářů        
                   
Prosinec
30. – 2. 12. Mixed Doubles – 2. KT (od 30.11.)          
8. – 9. 12. Muži – extraliga Muži – divize   Ž – di M – di    
15. – 16. 12. Ženy – extraliga Ženy – 1. liga         M Qinghai
                   
Leden
4. – 6. 1. Liga curlingu vozíčkářů         MS-B juniorek, juniorů (3.–10.1.)
M Perth / Ž Bern, MD NL
12. – 13. 1. Muži – 1. liga Muži – divize   Ž – di M – di  
19. – 20. 1. Pohár juniorů a žáků       Ž Glasgow (WQE)
26. – 27. 1. Ženy – extraliga Muži – extraliga   J a Ž liga    MD Gavle
                   
Únor
1. – 3. 2. Mixed Doubles – Finále MČR (od 1.2)          
9. – 10. 2. M – EL M – divize Ž – EL Ž – 1.liga       MD Aarau
EYOF (9. – 16. 2.)
15. – 17.2. Letící Kameny Trophy   J a Ž liga   
23. – 24. 2. Muži – 1. liga Muži – divize         (MS juniorů, juniorek) 
                   
Březen
1. – 3.3. MČR juniorů a žáků (od 1.3.)        Univerziáda
(2.–12.3.) 
MD Soči 
9. – 10. 3. Muži – 1. liga Muži – divize        
16. – 17.3. Ženy – 1. liga  Ženy – divize          (MS žen)
23. – 24. 3. Muži – finále MČR (21.–26.) J a Ž liga   J a Ž liga    
29. – 31. 3. MČR mixů (Jičín)         MD Biel
                   
Duben
6. – 7. 4. Ženy – finále MČR (4.–9.) J a Ž liga   J a Ž liga     (MS mužů) 
13. – 14. 4. Muži – divize         MD Riga
19. – 21. 4. MČR vozíčkářů         MS MD a seniorů
(20. – 27.4)
27. – 28. 4. Barážové turnaje MČR mužů a žen        
                   
Květen
3. – 5. 5. MČR seniorů, akademiků (od 3.5.)          
11. – 12.5. MČR juniorů a žáků          
17. – 19. 5. Savona Cup          
25. – 26.5. J a Ž liga          
            MD Čína
(21. – 28. 6.) 
             
České soutěže se konají v sobotu a neděli, pokud není uvedeno jinak.
Plán akcí 2018/2019 ve formátu PDF

 

Partneři českého curlingu

Curlingový kemp Třesk otevírá přihlašování 10. června

24. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024