Potvrzení výsledku

Informační systém ČSC | software pro analýzu herních dovedností

Přístup do IS

 

Potvrzení výsledku zápasu

Po utkání je třeba potvrdit správnost zápisu. Nově je možné tento úkon provést elektronicky z vlastního zařízení. Smyslem této úpravy je snížení pracovní zátěže rozhodčích. Obdobnou věci je ve výjimečných případech provést i ze zařízení rozhodčích, ale tím se zmíněný smysl trochu vytrácí.

Nepotvrzený zápas se ve veřejných výsledcích i v týmovém zobrazení objevuje s poznámkou, že nebylo potvrzen výsledek (bez odlišení, jestli nepotvrdili oba nebo zbývá jen jedno potvrzení).

 

Nastavení v IS ČSC

Výsledek mohou přes svůj přístup do IS potvrdit týmoví správcové a zástupci týmu.

Záložka Zápasy / tlačítko Detail u odehraného zápasu / dole je sekce Potvrzení zápisu

(mimochodem přes stejné tlačítko Detail je u plánovaného zápasu možné nastavit zápasovou soupisku)

 

7

 

K potvrzení je třeba uvést týmové heslo (viz dále). Je také možné vložit poznámku, která se objeví rozhodčím a zástupcům komise rozhodčích v jejich rozhraní (El. zápis).

V záhlaví zápasu svítí „nepotvrzeno týmem“. Když je zápas potvrzen, tak se však již dole neobjevuje sekce Potvrzení zápisu, a údaj „nepotvrzeno týmem“ se týká protihráčů.

 

Týmové heslo

Týmové heslo je společné pro celý tým v dané soutěži – bez ohledu na to, který uživatel ho vytvoří (týmový správce nebo zástupce týmu). Heslo je platné pro celou soutěž a je společné pro celý tým.

Nastavuje se to přes záložku O týmu / vpravo dole Upravit tým / následně je třeba vyplnit heslo v řádku Týmové heslo + totéž ještě jednou pro kontrolu. Je třeba, aby heslo mělo minimálně osm znaků.

Partneři českého curlingu

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024