Potvrzení výsledku

Informační systém ČSC | software pro analýzu herních dovedností

Přístup do IS

 

Potvrzení výsledku zápasu

Po utkání je třeba potvrdit správnost zápisu. Nově je možné tento úkon provést elektronicky z vlastního zařízení. Smyslem této úpravy je snížení pracovní zátěže rozhodčích. Obdobnou věci je ve výjimečných případech provést i ze zařízení rozhodčích, ale tím se zmíněný smysl trochu vytrácí.

Nepotvrzený zápas se ve veřejných výsledcích i v týmovém zobrazení objevuje s poznámkou, že nebylo potvrzen výsledek (bez odlišení, jestli nepotvrdili oba nebo zbývá jen jedno potvrzení).

 

Nastavení v IS ČSC

Výsledek mohou přes svůj přístup do IS potvrdit týmoví správcové a zástupci týmu.

Záložka Zápasy / tlačítko Detail u odehraného zápasu / dole je sekce Potvrzení zápisu

(mimochodem přes stejné tlačítko Detail je u plánovaného zápasu možné nastavit zápasovou soupisku)

 

7

 

K potvrzení je třeba uvést týmové heslo (viz dále). Je také možné vložit poznámku, která se objeví rozhodčím a zástupcům komise rozhodčích v jejich rozhraní (El. zápis).

V záhlaví zápasu svítí „nepotvrzeno týmem“. Když je zápas potvrzen, tak se však již dole neobjevuje sekce Potvrzení zápisu, a údaj „nepotvrzeno týmem“ se týká protihráčů.

 

Týmové heslo

Týmové heslo je společné pro celý tým v dané soutěži – bez ohledu na to, který uživatel ho vytvoří (týmový správce nebo zástupce týmu). Heslo je platné pro celou soutěž a je společné pro celý tým.

Nastavuje se to přes záložku O týmu / vpravo dole Upravit tým / následně je třeba vyplnit heslo v řádku Týmové heslo + totéž ještě jednou pro kontrolu. Je třeba, aby heslo mělo minimálně osm znaků.

Partneři českého curlingu

Curlingový kemp Třesk otevírá přihlašování 10. června

24. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024