Hráči

Informační systém ČSC | software pro analýzu herních dovedností

Přístup do IS

  

Návod pro hráče

 

Aktuality:

  • jakmile hráč získá přístup do IS, klub z něj může udělat týmového správce nebo zástupce týmu. Díky tomu může hráč vytvářet sezónní soupisky a upravovat zápasové soupisky
  • přestupy a hostování se zatím realizují podle platného Registračního řádu, proto jsou platné písemné žádosti. 

Pokud vám na email přišla pozvánka pro přístup do IS, tak se přihlaste. Díky tomu se v IS objevíte jako funkční uživatelé a váš klub vám bude moct přiřadit roli týmových správců.

Přístup do neveřejné části části IS může mít libovolný curler, který díky přihlášení může spravovat soupisky svých týmů a žádat o hostování a přestupy. Jinak není přístup do IS vůbec potřeba zřizovat. Rozpis a výsledky budou i nadále veřejně přístupné online bez nutnosti přihlašování (vysledky.curling.cz)

Hráč bez přístupu do IS

  • Hráč registrovaný v ČSC je zároveň vytvořen v IS a může být přiřazen na soupisku některého týmu. Úpravu osobních údajů, vložení fotografie nebo přiřazení do týmu za něj musí vytvořit klub respektive jiný hráč (týmový správce). Hostování a přestup za takového hráče zařídí klub (místo kliknutí v IS, bude muset hráč podepsat papírovou žádost a doručit ji na sekretariát)

Hráč s přístupem do IS (konkrétně se tato role nazývá curler)

  • Může vkládat svou fotku a upravovat některé osobní údaje. V záložce Zápasy si může zobrazit, která utkání ho čekají.
  • Díky existenci tohoto přístupu může být takovému hráči přiřazena další role: týmový správce, klubový správce, rozhodčí apod.

 

Nový systém je příležitostí aktualizovat své fotky. Vkládat je mohou kluby i hráči (poměr stran 7:9, max 2 MB): záložka Můj profil, vpravo dole tlačítko Upravit, fotografie je poslední položkou v seznamu údajů.

 

Partneři českého curlingu

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024