Finále žen 1/5 – středa

Finálový turnaj žen | 1/5 – středa

Úspěšný začátek finálového turnaje se podařil obhájkyním z Liboci 3, obě Savony mají jedno vítězství. Zbraslav na výhru stále čeká.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Zápas Savony H a Liboci 3 začal dvojkou pro Liboc, v následujícím endu měla Savona šanci na zisk tří bodů, ale poslední kámen nezvládl projet mezi guardy a byla z toho ukradená jednička pro tým skipky Kubeškové. Ve zbytku zápasu se Liboci nadále víc dařilo a v sedmém endu po několika chybách soupeřek hodila Anna Kubešková pěkný double take–out a získala sedm bodů. Soupeřky hned zápas ukončily za stavu 2:11.

Savona M a Zbraslav W bojovaly o poznání vyrovnaněji. Oba týmy ve výhodě uhrály body, nakonec jich víc získala Savona, která zvítězila 9:6.

Odpolední zápas Zbraslavi a Savony H začal jedničkami na obou stranách, druhá polovina se však Zbraslavi nezdařila a Savona postupně ukradla čtyři body a zvítězila 6:3.

Průběh utkání Liboci a Savony M byl jednoznačnější, jelikož Liboc uhrála trojku a vzápětí ukradla jedničku. Savoně se tento náskok nedařilo stáhnout. Liboc i tentokrát v sedmém endu získala nezvykle mnoho bodů – konkrétně pět – a Savona hned zápas ukončila za stavu 4:11.


Souhrn ostatních dnů zde.

Partneři českého curlingu

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024