Finále mužů 5 – neděle

19. 3. 2018

Kolibris 1 vyhrál i druhé finále a tím se stal mistrem ČR 2018 a bude reprezentovat na podzimním mistrovství Evropy.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Druhé finále zahájil úspěšněji Kolibris, který po třech endech vedl 3:0. Tým Tabery – Zbraslav však zabojoval a po dalších třech endech skóre srovnal na 3:3. I když Kolibris následně uhrál ve výhodě pouze jedničku, vzápětí dvě jedničky ukradnul a tím se dostal na finální skóre 6:3 a vyhrál. Díky dvěma vítězstvím není třeba třetího zápasu a je rozhodnuto, že mistrem ČR se po letech stává tým Kolibris 1 ve složení 1: Milan Polívka (viceskip), 2: Tomáš Paul, 3: Radek Boháč, 4: David Šik (skip). Pátým hráčem byl Erik Šik, na soupisce byl i David Havlena.

Finálový zápas byl živě přenášen přes ivysílání ČT.

Souhrn informací z celého finálového turnaje je umístěn zde, sledujte i Twitter ČSC.