Finále mužů 4 – sobota

17. 3. 2018

Víkendový curling zahájilo semifinále v němž zvítězil Kolibris 1 a tím postoupil do odpoledního prvního finále, které také vyhrál. Finalisty čekají další zápasy v neděli.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Semifinále mezi Kolibrisem 1 (Šik) a týmem Sem Tam Brno (Snítil) se vyvíjelo spíš pro Kolibris, rozhodující však byla až druhá polovina, ve které Kolibris ukradl dvě dvojky po nichž Sem Tam Brno ukončilo zápas za stavu 2:9, Kolibris tedy postoupil do finále.

Finále se hraje na dvě vítězství, první zápas byl naplánován na sobotní odpoledne, zbylá dvě utkání se odehrají v neděli. První finále začalo vyrovnaně po jedničkách, avšak v pátém a šestém endu Kolibris ukradl dvě dvojky a získal náskok, který si již nenechal vzít, čímž zvítězil 7:3. V neděli bude finále pokračovat (hraje se na dvě vítězství).

Finálový zápas byl živě vysílán i na ivysílání ČT.

 

Souhrn informací z celého finálového turnaje je umístěn zde, sledujte i Twitter ČSC.

Čtyři páry hrají turnaj WCT v Lodži

21. 3. 2025

Klíma odehraje před mistrovstvím světa ještě jeden turnaj v Saskačevanu

20. 3. 2025

Eva Homolová a Radek Musílek vybojovali sedmé místo na mistrovství světa smíšených dvojic vozíčkářů!

17. 3. 2025