Finále mužů 3 – pátek

17. 3. 2018

V pátek se uzavřela základní části letošního finálového turnaje mužů. Přímý postup do finále vybojoval tým Tabery – Zbraslav. Semifinále si v sobotu dopoledne zahrají Kolibris 1 a Sem Tam Brno.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

V dopoledním zápase mezi Kolibrisem 1 a Dion Young Boys se více dařilo Young Boys, kteří díky chybám soupeře uhráli v druhém endu čtyřku a následně ukradli dvě jedničky. Kolibris zápas ukončil po osmém endu za stavu 3:7. Pro Young Boys to bylo první vítězství v turnaji, díky kterému si udrželi šanci na postup až do posledního zápasu.

Dopoledne se odehrálo i utkání mezi průběžně prvními týmy Sem Tam Brno a Tabery – Zbraslav. Napínavý zápas nakonec vyhrál tým skipa Taberyho čímž se osamostatnil na průběžné první příčce a zajistil si přímý postup do finále.

Odpolední zápas mezi Kolibris 1 a Sem Tam Brno bylo poměrně vyrovnané i když se Kolibrisu nedařilo vytvořit velký tlak na soupeře. Skóre bylo v podstatě srovnané až do sedmého endu v němž Sem Tam Brno ukradl dvojku a získal tím čtyřbodový náskok. Po další ukradené jedničce Kolibris ukončil zápas za stavu 2:7. 

Poslední páteční zápas mezi Dion Young Boys a Tabery – Zbraslav byl pro Young Boys zápasem o vše, naopak Tabery měl finále jisté. YB v tomto zápase podali svůj nejlepší výkon a po sedmém endu zvítězili jednoznačným poměrem 9:3.

Po tomto zápase bylo tedy jasné pořadí. Tabery – Zbraslav a Sem Tam Brno skončili oba se čtyřmi výhrami a dvěma prohrami. Díky vyhraným vzájemným zápasům se na první místo dostal Tabery, čímž si zároveň zajistil účast ve finále. Tým Jiřího Snítila tedy skončil na druhém místě a čeká ho semifinále. Zbylé dva celky mají bilanci dvou výher a čtyř proher. Každý z nich vyhrál jeden vzájemný zápas a o pořadí tedy rozhodnulo DSC (průměr hodů před zápasy – LSD). Úspěšnějším byl v průběhu finálového turnaje Kolibris 1, který se díky tomu dostal na třetí příčku a zároveň do semifinále. Dion Young Boys při premiérové účasti ve finálovém turnaji skončil čtvrtý.

 

Souhrn informací z celého finálového turnaje je umístěn zde, sledujte i Twitter ČSC.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024