Finále mužů 2 – čtvrtek

16. 3. 2018

Čtvrteční zápasy se vydařily týmům Sem Tam Brno a Tabery – Zbraslav, jež vyhrály obě svá utkání a posunuly se tak na sdílené průběžné první místo. Druhé dva celky nebodovaly a Dion Young Boys tedy v pátek již nesmí prohrát, jinak v turnaji skončí.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Dion YB v polovině utkání nad týmem Tabery – Zbraslav vedl, ale nezvládl druhou polovinu utkání a tak tým Kryštofa Taberyho zápas otočil z 2:4 na 8:4 a zvítězil.

I ve čtvrtek rozhodla utkání čtyřka v úvodních endech. Tentokrát se povedla ve čtvrtém endu týmu Sem Tam Brno v zápase proti Kolibris 1. Kolibrisu se moc nedařilo a po plánované jedničce ve výhodě v osmém endu utkání ukončil za stavu 3:7.

Další čtyřku získal tým Jiřího Snítila proti nováčkům Young Boys ve třetím endu odpoledního zápasu. Dion YB po nepřesvědčivém výkonu zápas ukončil za stavu 5:11.

V druhém odpoledním zápase tahal za kratší provaz celek Kolibris 1. Týmu Tabery – Zbraslav se dařilo soupeře tlačit do nepříjemných situací a i když sám nezískal velký náskok, zvítězil nakonec poměrem 7:5.

Souhrn informací z celého finálového turnaje je umístěn zde.

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024

„Výsledek na MS je pro nás zklamáním,“ říká Zuzka Paulová

4. 5. 2024