Finále mužů 2 – čtvrtek

16. 3. 2018

Čtvrteční zápasy se vydařily týmům Sem Tam Brno a Tabery – Zbraslav, jež vyhrály obě svá utkání a posunuly se tak na sdílené průběžné první místo. Druhé dva celky nebodovaly a Dion Young Boys tedy v pátek již nesmí prohrát, jinak v turnaji skončí.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Dion YB v polovině utkání nad týmem Tabery – Zbraslav vedl, ale nezvládl druhou polovinu utkání a tak tým Kryštofa Taberyho zápas otočil z 2:4 na 8:4 a zvítězil.

I ve čtvrtek rozhodla utkání čtyřka v úvodních endech. Tentokrát se povedla ve čtvrtém endu týmu Sem Tam Brno v zápase proti Kolibris 1. Kolibrisu se moc nedařilo a po plánované jedničce ve výhodě v osmém endu utkání ukončil za stavu 3:7.

Další čtyřku získal tým Jiřího Snítila proti nováčkům Young Boys ve třetím endu odpoledního zápasu. Dion YB po nepřesvědčivém výkonu zápas ukončil za stavu 5:11.

V druhém odpoledním zápase tahal za kratší provaz celek Kolibris 1. Týmu Tabery – Zbraslav se dařilo soupeře tlačit do nepříjemných situací a i když sám nezískal velký náskok, zvítězil nakonec poměrem 7:5.

Souhrn informací z celého finálového turnaje je umístěn zde.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024