Finále mužů 1 – středa

14. 3. 2018

První den finálového turnaje dopadl nejlépe pro Kolibris 1, který vyhrál oba zápasy. Dion Young Boys nezačal úspěšně a nedokázal zatím vyhrát. Zbylé dva týmy mají na kontě jednu výhru. Ve čtvrtek a pátek budou týmy pokračovat ve dvou kolech vzájemných utkání.

Průběžné výsledky zde.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Kolibrisu 1 jednoznačně dařilo v úvodním utkání proti týmu Tabery – Zbraslav. Kolibris i díky dvěma ukradeným jedničkám vedl v polovině 4:1. Po přestávce byl zápas vyrovnanější, ale týmu skipa Taberyho se již výsledek nepovedlo zvrátit a prohrál 4:7.

Souboji matadorů a nováčků byl velmi vyrovnaný, i když se vyvíjel ve prospěch týmu Sem Tam Brno. Tým Young Boys vzdoroval, ale nakonec podlehl 6:7.

Odpoledne hrál na druhé dráze celek Tabery – Zbraslav proti Sem Tam Brno. Pro vyrovnaný zápas byl zlomový pátý end v němž Brno uhrálo ve výhodě čtyři body. V druhé polovině utkání si tým Jiřího Snítila již nenechal vítězství vzít a soupeř po marných pokusech zápas vzdal v devátém endu za stavu 7:4

V souboji prvního a posledního celku dle základní části extraligy se týmu Dion Young Boys moc nedařilo a Kolibris 1 si po jedničkách došel k vítězství 6:3.

Souhrn informací z celého finálového turnaje je umístěn zde.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024