Finále MČR juniorů a žáků 2023

13. 4. 2023

Zítra v Praze na Roztylech začíná další ze série mistrovských turnajů, tentokrát v kategorii juniorek, juniorů a žáků. Od pátku do neděle bude o titul mistra a mistryně ČR bojovat 12 týmů, které se na závěrečný turnaj kvalifikovaly ze základní části. 

Soutěž juniorek:

Mírnými favoritkami na titul budou Polární lišky, které v základní části neprohrály jediné utkání. Nic zadarmo jim ale rozhodně nebudou chtít dát další tři účastnice finále Dion XX (obhájkyně titulu), PLC 2 a Curling Brno juniorky. Podaří se jim zaskočit favoritky?

Soutěž juniorů:

Také soutěž juniorů má po základní části favorita, který nepoznal hořkost porážky. A tím jsou Loupežníci Jičín A. Podaří se jim zopakovat suverénní výkony ze základní části, nebo se naopak ve skvělé formě představí někdo ze zbývající trojice účastníků – Lední medvědi, Ledoletci, Loupežníci Jičín B?

Soutěž žáků:

Pro většinu hráčů v této kategorii jde o vůbec první velký turnaj. O titul budou bojovat Kolibris 6 (vítězové základní části), Kolibris 8, Ledožáci a Kolibris 9. Jak se poperou s nervozitou? A objeví se mezi nimi budoucí curlingová hvězda?

Přijďte se zdarma podívat na Roztyly a uvidíte! Po celý turnaj můžete zápasy sledovat také on-line na našem kanálu na Recastu – první 3 rundy bude statická kamera zabírat celou halu, finálová utkání vám pak nabídneme s režií a komentářem. Ta bude možné sledovat také na webu ČT Sport Plus. 

Rozpis zápasů a další informace najdete zde.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024