Finále MČR juniorů a žáků 2023

13. 4. 2023

Zítra v Praze na Roztylech začíná další ze série mistrovských turnajů, tentokrát v kategorii juniorek, juniorů a žáků. Od pátku do neděle bude o titul mistra a mistryně ČR bojovat 12 týmů, které se na závěrečný turnaj kvalifikovaly ze základní části. 

Soutěž juniorek:

Mírnými favoritkami na titul budou Polární lišky, které v základní části neprohrály jediné utkání. Nic zadarmo jim ale rozhodně nebudou chtít dát další tři účastnice finále Dion XX (obhájkyně titulu), PLC 2 a Curling Brno juniorky. Podaří se jim zaskočit favoritky?

Soutěž juniorů:

Také soutěž juniorů má po základní části favorita, který nepoznal hořkost porážky. A tím jsou Loupežníci Jičín A. Podaří se jim zopakovat suverénní výkony ze základní části, nebo se naopak ve skvělé formě představí někdo ze zbývající trojice účastníků – Lední medvědi, Ledoletci, Loupežníci Jičín B?

Soutěž žáků:

Pro většinu hráčů v této kategorii jde o vůbec první velký turnaj. O titul budou bojovat Kolibris 6 (vítězové základní části), Kolibris 8, Ledožáci a Kolibris 9. Jak se poperou s nervozitou? A objeví se mezi nimi budoucí curlingová hvězda?

Přijďte se zdarma podívat na Roztyly a uvidíte! Po celý turnaj můžete zápasy sledovat také on-line na našem kanálu na Recastu – první 3 rundy bude statická kamera zabírat celou halu, finálová utkání vám pak nabídneme s režií a komentářem. Ta bude možné sledovat také na webu ČT Sport Plus. 

Rozpis zápasů a další informace najdete zde.

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024

Na MS seniorů skončili muži ve čtvrtfinále, ženám se bohužel postoupit nepodařilo

5. 5. 2024

„Výsledek na MS je pro nás zklamáním,“ říká Zuzka Paulová

4. 5. 2024