Dva týmy ve Švýcarsku a domácí soutěže v Praze

7. 11. 2018

České týmy se účastní turnaje Světové curlingové tour ve švýcarském Wetzikonu. V Praze na Roztylech se hraje mužská 1. liga a na Zbraslavi Juniorská liga.

WCT Wetzikon

Dva ženské týmy budou bojovat na turnaji Světové tour WCT ve Wetzikonu. Jedná se o týmy Anny Kubeškové (Liboc 3) a Evy Miklíkové (Savona M). Již 27. ročník turnaje International ZO Women’s Tournament se koná od pátku 9. do neděle 11. listopadu. V loňském roce tento turnaj vyhrál tým Anny Kubeškové!

V této sezóně se účastní sedmnáct týmů ve třech skupinách. Papírově nejnebezpečnějšími soupeřkami ve skupině by pro tým Miklíkové měla být německá legenda Andrea Schöpp a ruská držitelka mnoha medailí z mistrovství Evropy i světa Anna Sidorova. Pro tým Kubeškové by to měla být německá reprezentace skipky Daniely Jentsch a italská Veroniky Zaponne.

Výsledky naleznete na webu WCT nebo na webu pořadatelů

 

1.liga mužů

Obě skupiny mužské 1. ligy se na Roztylech utkají během dalšího hracího víkendu. Ve skupině A zatím jednoznačně vede tým Kolibris 2, který má bilanci čtyř výher a žádné porážky. Stejně úspěšně se ve skupině B daří týmu Dion 1.

Rozpis a výsledky 1. ligy mužů

 

Juniorská a žákovská liga | Star League

O víkendu se na Roztylech odehraje kolo juniorské části JŽL, která je nyní nazvána Star League. V soutěži zatím dominuje slovinský tým, který má pět výher.

Během minulého víkendu začala i žákovská soutěž. Pro obě kategorie platí upřesněná pravidla (viz Soutěže)

Rozpis a výsledky juniorů

 

 

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024