Český svaz curlingu hledá nové lidi do svých řad

Během zimních olympijských her 2022 se curling zapsal do povědomí veřejnosti jako úspěšný a atraktivní sport. Ve spolupráci s městy představujeme curling veřejnosti, vznikají nové kluby, roste členská základna a na podzim se otevřou další nové plochy pro curling nejen v Praze, ale i dalších regionech České republiky. Těšíme se ze spolupráce s novými partnery. V kalendáři následující sezóny se také objeví další významná sportovní akce World Curling Tour. Českému svazu curlingu se tak daří plnit postupné cíle v koncepci rozvoje curlingu, byť v nelehké době a konkurenci dalších desítek sportovních odvětví.

Pro zvládnutí započatých projektů a dalších náročných výzev v úsecích rozvoje, mládeže, marketingu, sportovní reprezentace a dalších se nyní Český svaz curlingu potřebuje rozrůst i personálně tak, aby dokázal za pomocí zkušených, kreativních, komunikativních, organizačně zdatných a aktivních manažerů a koordinátorů splnit své cíle.

Aktuálně proto hledáme vhodné kandidáty na následující pozice:

 

Marketingový manažer(ka)

Marketingový manažer je celkové zodpovědný za tvorbu a implementaci marketingového plánu, vyhledává nové příležitosti pro prezentaci a partnerství, ve spolupráci s dalšími spolupracovníky (interními a externími) zajišťuje vnitřní a vnější komunikaci svazu.  

Marketingový manažer úzce spolupracuje s Výkonným výborem Českého svazu curlingu, kterému předkládá návrhy a výsledky své práce. 

Více informací>

 

Správce sociálních sítí

Správce sociálních sítí zajišťuje tvorbu obsahu pro sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter) a  blog na svazových webových stránkách. Sleduje trendy a aktivně vyhledává podněty ke zveřejnění. Spolupracuje na tvorbě a následně plní marketingový plán.

Více informací>

 

 

Koordinátor rozvojových aktivit ČSC

Řízení projektů a dílčích aktivit se zaměřením na rozvoj curlingu v České republice, spolupráce při přípravě a realizaci investičních akcí svazu, správa a rozvoj informačních systémů, spolupráce s externími subjekty – dodavatelé, sportovní instituce, municipality 

Více informací>

Partneři českého curlingu

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024