Češi skončili na MS mixed doubles čtvrtí

30. 4. 2017

Prohrami v semifinále se Švýcarskem 6:7 a o bronz s Čínou 2:6 zakončila trochu hořce své jinak velmi úspěšné vystoupení na mistrovství světa v mixed doubles reprezentační dvojice Zuzana Hájková, Tomáš Paul.

Zatímco Švýcarům byl český pár vyrovnaným soupeřem a zápas rozhodl až poslední kámen, proti velmi dobře hrající Číně tahal od začátku za kratší konec. Čtvrtým místem ale rozšířil svou bohatou sbírku úspěchů zahrnující i bronz z MS 2013.

Za skvělou reprezentaci v kanadském Lethbridge Zuzce s Lamou děkujeme!

Již po semifinále bylo jasné, že se na zimní olympijské hry kvalifikovala Čína, Finsko, Kanada, Norsko, Rusko, Švýcarsko, USA a samozřejmě domácí Jižní Korea. Čechům bohužel pro postup nestačila ani účast v semifinále (stejně jako loni čtvrtým Skotů), místo v Koreji by jim (s nulovým bodovým ziskem z loňska) ale nezajistila ani bronzová medaile.

Z výhry na světovém šampionátu se raduje Švýcarsko (Martin Rios již podruhé v kariéře), které porazila Kanadu nejtěsnějším rozdílem 6:5, a to především díky precizně zahranému poslednímu endu, kdy skórovali za 4.

Registrace na TŘESK CURLING KEMP zahájena

13. 6. 2024

Hledáme hlavního icemakera

30. 5. 2024

Kolibris obhájil titul mistrů republiky kategorie seniorů

15. 5. 2024