Aktuální informace platné od 9. února 2020

Mistrovská sezóna byla zrušena. Pokud se otevřou sportoviště, odehrají se pouze jednorázové nemistrovské turnaje.

Reprezentacemi zůstávají týmy podle výsledků sezóny 2019 / 2020.

 


Opatření

Po otevření hal budou platit tyto dokumenty:

COVID manuál – verze 2 (platnost od 9. října 2020)

Dodatek provozního řádu pro halu Roztyly – verze 2 (platnost od 9. října 2020)

V návaznosti na nová plošná opatření může dojít k vydání dalších verzí. Platné dokumenty vždy naleznete na této stránce.

 

Změny oproti předchozí verzi se týkají hlavně:

  • zákazu vstupu na tribunu osobám, které nejsou rozhodčími nebo nejsou na soupiskách k utkání (viz Soutěžní řád, článek G)
  • zavedení povinnosti měření teploty hráčů při předkládání registračních průkazů. V případě naměření teploty vyšší než 37,5 °C nebo při odmítnutí měření je hráč povinen okamžitě opustit objekt

změnový formát COVID manuálu
změnový formát Dodatku provozního řádu


Domácí soutěže ČSC

Mistrovské soutěže sezóny 2019 / 2020 byly zrušeny.

Zatím není jisté, jestli bude možné během jara uspořádat nějaké soutěže. Pokud ano, bude sem a do kalendáře doplněno o jaké se jedná.


Mezinárodní šampionáty

V únoru bylo zrušeno (odloženo?) mistrovství světa žen (čtěte zde). Již v prosinci bylo potvrzeno odsunutí MS-B vozíčkářů a zrušení mistrovství světa seniorů. Dřívější změny mezinárodních šampionátů naleznete zde.

Již dříve bylo  zrušeno mistrovství Evropy mužů a žen, mistrovství světa juniorů „B“ a další šampionáty. Více informací naleznete zde. Byla také zrušena kvalifikace na mistrovství světa mixed doubles, kterou však české týmy nemusely hrát (na posledním MS Češi vybojovali přímou účast na dalším šampionátu).

 


Registrace návštěvníků haly Roztyly

Návštěvníkům curlingové haly v Praze-Roztylech zde nabízíme možnost registrovat svou návštěvu. Díky tomu vás můžeme informovat v případě, že se zjistí, že ve stejném termínu byla v hale osoba nakažená COVID-19. Tato registrace se doporučuje hlavně divákům. Přítomnost hráčů, rozhodčích a ledařů dokážeme získat z jiných databází.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1) Zadané informace zpracováváme výhradně pro kontaktování návštěvníků v případě zjištění nákazy v objektu.

2) Zadané informace poskytujeme pouze správci komunikace s návštěvníky.

3) Práva vztahující se k osobním údajům, vč. odvolání souhlasu, můžete uplatnit kdykoliv emailem na marketing@curling.cz. Zpracování osobních údajů ukončíme pro daný účel, jakmile odvoláte svůj souhlas.

4) Osobní údaje zpracováváme pouze na základě a v rozsahu dovoleném obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679, o ochraně osobních údajů a předpisů souvisejících. To platí i pro veškeré zpracovatele, kteří osobní údaje zpracovávají v souladu s našimi pokyny.