Aktuální informace platné k 19. září 2020

 

Opatření

I v curlingovém prostředí samozřejmě platí aktuální nařízení Ministerstva zdravotnictví a Hygienické stanice hlavního města Prahy.

Pro všechny curlery nově platí COVID manuál. Pro roztylskou halu byl vydán Dodatek provozního řádu. V návaznosti na nová plošná opatření může dojít k jejich aktualizaci. Platné verze vždy naleznete na této stránce.

 

Domácí soutěže ČSC

České soutěže sezóny 2020/21 se budou konat podle plánu s výjimkami:

  • Juniorský turnaj EJCT bude nahrazen jiným turnajem. Detaily budou zveřejněny v nejbližší době.
  • Úprava plánu kvůli přesunu MS vozíčkářů „B“ na leden 2021 (která ovlivní nejdřív prosincové soutěže) ještě musí být koordinována s juniorskou komisí.

Finálový turnaj se bude hrát dle plánu (kolem posledního víkendu v září). Nový mistr ČR v kategorii žen odehraje kvalifikační turnaj s týmem Liboc 3 (Kubešková) o právo reprezentovat na mistrovství světa žen 2021.

 

Mezinárodní šampionáty

V návaznosti na cestovní omezení bylo zrušeno mistrovství Evropy mužů a žen, mistrovství světa juniorů „B“ a další šampionáty. Mistrovství světa vozíčkářů „B“ bylo posunuto na leden 2021. Více informací naleznete zde.

 

Registrace návštěvníků haly Roztyly

Návštěvníkům curlingové haly v Praze-Roztylech zde nabízíme možnost registrovat svou návštěvu. Díky tomu vás můžeme informovat v případě, že se zjistí, že ve stejném termínu byla v hale osoba nakažená COVID-19. Tato registrace se doporučuje hlavně divákům. Přítomnost hráčů, rozhodčích a ledařů dokážeme získat z jiných databází.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

1) Zadané informace zpracováváme výhradně pro kontaktování návštěvníků v případě zjištění nákazy v objektu.

2) Zadané informace poskytujeme pouze správci komunikace s návštěvníky.

3) Práva vztahující se k osobním údajům, vč. odvolání souhlasu, můžete uplatnit kdykoliv emailem na marketing@curling.cz. Zpracování osobních údajů ukončíme pro daný účel, jakmile odvoláte svůj souhlas.

4) Osobní údaje zpracováváme pouze na základě a v rozsahu dovoleném obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679, o ochraně osobních údajů a předpisů souvisejících. To platí i pro veškeré zpracovatele, kteří osobní údaje zpracovávají v souladu s našimi pokyny.