Chcete přijít fandit?

Pokud se chcete podívat na curling jako divák, navštivte o víkendech curlingové haly v Praze na Roztylech a na Zbraslavi. Rozpis curlingových soutěží naleznete v kalendáři. V obou halách je vstup zdarma a divácké sezení je součástí restaurace, tudíž není třeba extra teplé oblečení a divácký zážitek je o to lepší.

O víkendu 25. – 26. ledna se dohraje základní část extraligy mužů a žen a nejlepší týmy postoupí do finále MČR. Finále MČR mužů: 19. – 24. března, finále MČR žen: 2. – 7. dubna. Finále MČR mixed doubles se odehraje již 1. – 4. února. MČR juniorů a žáků se hraje během dvou víkendů: 7. – 9. února a 6. – 8. března. Všechny tyto soutěže se konají v Praze na Roztylech. Přijďte fandit!


Chcete si vyzkoušet curling na ledě?

V Praze na Roztylech máte možnost si curling celoročně vyzkoušet. Více informací naleznete zde. Poukaz na takovou akci je i vhodným dárkem.


Chcete začít hrát?

1) Curling se nyní hraje pravidelně v Praze, Jičíně, Plzni, Trutnově, Opočně a nově i v Brně. 

V ostatních městech hledáme nadšené osoby, kterým bychom mohli pomoct rozjet curling i u nich. Pokud máte zájem se podílet na rozvoji curlingu ve vašem městě pište na rozvoj@curling.cz

2) Napřed je třeba se stát se členem klubu. Zde naleznete kontakty na jednotlivé kluby, které hledají nové členy.

3) Do celosezónních mistrovství je třeba se přihlásit tradičně do 30. června, do krátkodobých turnajů se přihlašuje postupně. Podrobnosti naleznete u konkrétní soutěže


Curling bez ledu?

Pro použití mimo halu máme street curling – suchou variantu – kterou si již vyzkoušely tisíce návštěvníků v obchodních centrech a na sportovních akcích. Street curling můžeme půjčit i vám. Více informací zde.