Závěr základní části mužské 1. ligy a ženské extraligy

29. 3. 2018

Na Roztylech se v pátek uzavřou skupiny 1. ligy mužů a v sobotu extraliga žen určí, které týmy se za pár dnů porvou o titul mistryň ČR. Finálový turnaj žen začíná ve středu 4. dubna a vítězkyně budou známé v neděli 8. dubna.

Všechny barážové zápasy se odehrají o víkendu 14. – 15. dubna.

První liga mužů

Po půl roce od prvních utkání čeká většinu první mužské ligy konec sezóny. V pátek si každá skupina zahraje dvě poslední kola po nichž se určí pořadí týmů. Následovat budou již jen vzájemné zápasy nejlepších týmů pro určení týmů k postupu a barážím. Ve skupině A je jasné, že kvůli kontumaci zápasu od Zbraslavi R skupinu vyhrají Ledoborci 7, ve skupině B je vítězem tým Zbraslav OH. O dalším pořadí se rozhodne až v pátek 30. března. Týmy Ledoborci 7 a Zbraslav OH čeká v polovině dubna souboj o přímý postup do extraligy, poražený společně s druhými celky ve skupinách se poperou o možnost dostat se do baráže proti týmu z extraligy.
Na opačné straně prvoligové tabulky je jisté, že sestoupí tým Brno – Východ. O druhém sestupujícím (8. tým ve skupině A) a dvou týmech do baráží (7. místa ve skupinách) se teprve rozhodne v závěrečných napínavých soubojích.

Průběžné výsledky zde.

Extraliga žen

Sobotní zápasy rozhodnou o výsledném pořadí ženské extraligy. První čtyři týmy čeká hned následující tým Finálový turnaj, poslední tým sestoupí do 1. ligy, předposlední si zahraje baráž.
Již nyní je jasné, že do finálového turnaje postoupí Savona H, Savona M a Liboc 3. O čtvrté postupové místo se ještě odehrají boje. Ve spodní části extraligy také není rozhodnuto a v odpoledním zápase se rozhodne, který z týmů sestoupí přímo do 1. ligy a který bude mít ještě jednu šanci na udržení v baráži.

Průběžné výsledky zde.

Zlato z Prague Trophy putuje do Číny, nejlepšími Čechy byli Paulovi

12. 4. 2024

Paulovy čeká poslední turnaj před mistrovstvím světa, zahrají si Prague Trophy

4. 4. 2024

Junioři a žáci mají za sebou první část MČR

27. 3. 2024